دانلود کتاب صوتی بنگ و بنگ و بنگ شکار زرنگ


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بنگ و بنگ و بنگ شکار زرنگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بنگ و بنگ و بنگ شکار زرنگ

کتاب صوتی بنگ و بنگ و بنگ شکار زرنگ نوشته مهری ماهوتی، نمایشنامه‌ای کودکانه به زبان شعر، درباره دوستی است.

داستان حیواناتی است که همگی با هم دوست هستند، به خوبی و خوشی در جنگلی کنار هم زندگی می‌کنند. یک روز که می‌خواهند دور هم جمع شوند، آهو را در جمعشان نمی‌بینند و بعد از گشتن زیاد لای بوته‌ها و درخت‌ها، متوجه می‌شوند که آهو در تله یک شکارچی افتاده است.

دوستان آهو فوراً دست به کار می‌شوند و با کمک هم آهو را از دام، آزاد می‌کنند اما در همین حین، لاک پشت هم که خیلی آهسته راه می‌رود، شکارِ شکارچی می‌شود ولی دومرتبه بقیه حیوانات به کمک هم، او را نیز آزاد می‌کنند.

این داستان به کودک انجام کارهای جمعی را توصیه می‌کند و ضمن این کارها، او یاد می‌گیرد که برای حفظ دوستی‌هایش باید از خود اراده نشان دهد و دوستانش را در وقت نیاز، تنها نگذارد و به آن‌ها کمک کند.

مجموعه کتاب قصه نمایش کودکان به صورت 7 داستان کوتاه در قالب قصه نمایشی نوشته‌شده‌ است. شخصیت‌های هر داستان در ابتدا معرفی می‌شوند و به صورت نمایشنامه شعرگونه داستان روایت می‌شود. موضوعات این کتاب‌ها برگرفته از کتاب‌ها و داستان‌های کهن فارسی همچون کلیله و دمنه است که به صورت منظوم نوشته تا با اصل آثار تفاوت داشته باشد و بازنویسی صرف نباشد.

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
بنگ و بنگ و بنگ شکار زرنگ
 ۱۲ دقیقه، ۱۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی بنگ و بنگ و بنگ شکار زرنگ

برای دانلود کتاب صوتی بنگ و بنگ و بنگ شکار زرنگ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی   بنگ و بنگ و بنگ شکار زرنگ