دانلود کتاب صوتی بهترین زمان برای سرمایه‌گذاری


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بهترین زمان برای سرمایه‌گذاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بهترین زمان برای سرمایه‌گذاری

رابرت کیوساکی در کتاب صوتی بهترین زمان برای سرمایه‌گذاری، ایده‌ها و تجربیات خود را جهت سرمایه‌گذاری و مدیریت آن بیان می‌کند.

رابرت کیوساکی در کتاب بهترین زمان برای سرمایه‌گذاری می‌گوید:

اقتصاد مدام در حال نوسان است و تمام دنیا به خاطر این مسائل تحت فشار هستند، امروزه فرانسه در مشکلات اقتصادی بزرگی به سر می‌برد، آلمان وضعیت خوبی دارد، اما انگلیس هم به دردسر افتاده است. چین هم همین‌طور، با یک افسردگی جهانی روبرو هستیم که احتمالا ۱۰ سال طول می‌کشد تا ترمیم شود، اما این دوران بهترین دوران برای شرع کارآفرینی‌ است. من در ۳ سال اخیر بیشترین درآمد را نسبت به سال‌های گذشته داشتم. من سال پیش ۵ تا زمین گلف خریدم.

رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki) اقتصاددان پیشرو و صاحب تئوری‌های نوآورانه‌ی اقتصادی در دنیاست. او بهترین و موفق‌ترین مدرس موفقیت مالی در یک و نیم ‌دهه‌ی گذشته است. وی با نوشتن تفکرات ناب و دست اول اقتصادی در کتاب خود با نام پدر پولدار، پدر بی‌پول تمامی علاقه‌مندان به مباحث اقتصادی و مالی را مبهوت خود کرده است.

فهرست مطالب

۴ دقیقه
بخش اول
۷ دقیقه
بخش اول
۵ دقیقه
بخش اول
۶ دقیقه
بخش اول
 ۲۱ دقیقه، ۲۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی بهترین زمان برای سرمایه‌گذاری

برای دانلود کتاب صوتی بهترین زمان برای سرمایه‌گذاری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی بهترین زمان برای سرمایه‌گذاری
Neda Allahtaqi
۱۳۹۷/۳/۱۸
واقعا رابرت کیوساکی بهترینه💟
افرا حسینی
۱۳۹۷/۴/۲۰
همین؟؟؟؟
Mohammad Kayedi
۱۳۹۷/۳/۲۴
سلام خوبه عالیه ممنونیم خسته نباشین
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)