دانلود کتاب بهداشت سگ با وفای من سلامت خانواده مهربان من

  • از: فرهاد جهانگیری
  • ۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب بهداشت سگ با وفای من سلامت خانواده مهربان من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیک

برای دانلود قانونی کتاب بهداشت سگ با وفای من سلامت خانواده مهربان من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بهداشت سگ با وفای من سلامت خانواده مهربان من

این کتابچه حاوی اطلاعاتی در مورد بیماری‌های منتقله از سگ و گربه به انسان است. برای کسانی که علاقمند به نگهداری سگ و گربه هستند.

در کشور ما به تدریج تمایل مردم به نگهداری سگ و گربه رو به افزایش است. این در حالی است که اغلب افراد، اطلاعات کمی در مورد بیماریهای مشترک بین انسان و حیوانات دارند. هدف از این متن اشاره به چند مورد مهم از بیماری‌هایی است که ممکن است از سگ و گربه به انسان منتقل شوند. در واقع بیماری‌هایی که در اینجا بیان می‌شود شاید مهمترین و اصلی‌ترین مواردی باشند که اشخاص علاقمند به نگهداری سگ و گربه باید آنها را بدانند.

 ۵۷ صفحه، ۴۴۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-04-2391-9 

چاپ ۱۳۹۳: ۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای دانلود کتاب بهداشت سگ با وفای من سلامت خانواده مهربان من

برای دانلود کتاب بهداشت سگ با وفای من سلامت خانواده مهربان من و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بهداشت سگ با وفای من سلامت خانواده مهربان من
علی امید
۱۳۹۷/۳/۱۶
دستتون درد نکنه عالی بود
Mostafa Hedayati
۱۳۹۸/۴/۱۹
از گربه که فقط شایعه‌اش پخش میکنن از توکسوپلاسموز میگن در صورتی که از گربه الوده باید از دسشوییش وارد دهان انسان بشه تا بیماری انتقال پیدا کنه!اما همین انگل احتمالش از طریق خوردن سبزیجات خوب نشسته و خوردن گوشت خوب نپخته خیلی بیشتره
Reza Vakili
۱۳۹۷/۱۱/۱۴
محشره
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)