دانلود کتاب صوتی بهره‌وری دیوانه‌وار ۲: چگونه وقت بسازیم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بهره‌وری دیوانه‌وار ۲: چگونه وقت بسازیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بهره‌وری دیوانه‌وار ۲: چگونه وقت بسازیم

با کتاب صوتی بهره‌وری دیوانه‌وار ۲: چگونه وقت بسازیم اثر دارن هاردی یاد می‌گیرید چگونه قانون اثر مرکب را برای ایجاد وقت و بهره‌وری بیشتر به کار ببرید و از زندگی لذت ببرید.

اگر از سرحد توانتان استفاده کنید، موفقیت‌های بیشتری خواهید داشت. یعنی می‌توانید 100 برابر بیشتر از امروز موفقیت داشته باشید، ولی ضعف‌های طبیعی انسانی باعث می‌شود توانایی‌های واقعی ما تخریب شوند. اگر بدانید کلید کجاست، با از بین بردن این تمایلات غلط، خودتان را روی حالت ابر انسان قرار می‌دهید و توانایی‌های کامل و واقعیتان به نمایش در خواهد آمد. باید به شدت خودتان را تحت فشار قرار دهید!

تخمین زده شده است که ما حدود 40 درصد از زمان روزهایمان را صرف کارهای تکراری می‌کنیم پس اگر سیستمی ایجاد کنید که بیشتر کارهای روزانه را انجام دهد؛ می‌توانید کارهای تکراری را دیگر انجام ندهید و در واقع هر کار تقسیم بر دو می‌شود و هر کاری که می‌کنید می‌تواند بخشی از یک سیستم باشد.

انتخاب‌های ضعیف شما و کارهای کم‌ارزش نه تنها اتلاف وقت و هزینه شماست، بلکه بازده و درآمد نهایی شما را کاهش می‌دهد. بنابراین شکست‌های شما مرکب می‌شوند.

فهرست مطالب

۶ دقیقه
بخش اول
۷ دقیقه
بخش دوم
۴ دقیقه
بخش سوم
۳ دقیقه
بخش چهارم
۴ دقیقه
بخش پنجم
۴ دقیقه
بخش ششم
 ۲۸ دقیقه، ۲۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی بهره‌وری دیوانه‌وار ۲: چگونه وقت بسازیم

برای دانلود کتاب صوتی بهره‌وری دیوانه‌وار ۲: چگونه وقت بسازیم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی بهره‌وری دیوانه‌وار ۲: چگونه وقت بسازیم
مریم صالحی
۱۳۹۷/۲/۱۸
عالی بود
فاطمه پناهی
۱۳۹۷/۳/۳
خوب بود ولی چکیده ای از کتابه ،خیلی خلاصه بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)