دانلود کتاب بچه جاسوس 1: مک، مامور مخفی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بچه جاسوس 1: مک، مامور مخفی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بچه جاسوس 1: مک، مامور مخفی

کتاب بچه جاسوس 1: مک، مامور مخفی نوشته‌ی مک بارنت، از پروفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز و بهترین کتاب آمازون در سال 2018، ماجراهای کارآگاهی و هیجان‌انگیز پسربچه‌ای به نام مک را به تصویر می‌کشد که مامور می‌شود تا جواهرات به سرقت رفته‌ی ملکه انگلیس را پیدا کند.

موضوع کتاب بچه جاسوس 1: مک، مأمور مخفی (Kid Spy 1: Mac Undercover) چیست؟

جواهرات گرانبهای ملکه انگلستان به سرقت رفته‌اند و فقط جدیدترین مأمور مخفی او، مک، می‌تواند به ملکه کمک کند؛ ملکه هر امکاناتی که مک لازم دارد را در اختیارش می‌گذارد تا او هر چه سریع‌تر جواهرات را پیدا کند. مک پیشنهاد ملکه را قبول می‌کند و به لندن می‌آید. بعد از مدتی جست‌وجو متوجه می‌شود که همه‌ی جواهرات سرجایشان هستند جز یک قاشق! ملکه به او توضیح می‌دهد که این قاشق چقدر اهمیت دارد و باید هر طور که شده پیدا شود. مک در جستجوی گنج سرقت شده به دور دنیا سفر می‌کند... اما آیا او موفق می‌شود به موقع آن را پیدا ‌کند؟؟

درباره‌ی مجموعه بچه جاسوس:

در هر جلد از این مجموعه فوق‌العاده و پرفروش، مک مامور به انجام ماموریت‌هایی مختلف و گاهی خطرناک در قسمت‌های مختلف دنیا می‌شود. مک بارنت (Mac Barnett) نویسنده پرفروش نیویورک تایمز این داستان‌ها را با شوخ‌‌طبعی خاص و متفاوتی به رشته تحریر درآورده که بر جذابیت بیشتر این کتاب‌ها افزوده است. این قصه‌های معمایی و مهیج به خوبی کودکان را سرگرم کرده و ذهن آن‌ها را کنجکاو به حل معماهای داستان و دنبال کردن سرنخ‌ها می‌کند.

کتاب بچه جاسوس 1: مک، مأمور مخفی مناسب چه کسانی است؟

این داستان شگفت‌انگیز و مهیج برای کودکان سنین 7 تا 12 سال جذاب و دوست‌داشتنی است.

در بخشی از کتاب بچه جاسوس 1: مک، مأمور مخفی می‌خوانیم:

مادرم تا دیروقت کار می‌کرد، برای همین تنها فعالیت فوق برنامه‌ی من، رفتن به خانه مدرسه‌ی ماجراجویان بود. البته ماجراجویی چندانی در کار نبود. من دو سال از همه بزرگتر بودم. تکلیف هایم را انجام می‌دادم، بعد با بچه‌های کوچک شطرنج بازی می‌کردم تا مادرم بیاید دنبالم.

اما حالا که مأمور مخفی ملکه‌ی انگلستان بودم، فکر کنم درک لفوی حتما من را به جشنش دعوت می‌کرد. با همه‌ی این‌ها، امیدوار بودم مأموریتم کاراته لازم نداشته باشد. نگاهی به بقیه‌ی مسافرها انداختم.

 ۱۶۱ صفحه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-462-460-2 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۹۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: تماس تلفنی
فصل دوم: هواپیمای جاسوسی
فصل سوم: برج
فصل چهارم: قدرت ملکه
فصل پنجم: علیاحضرت
فصل ششم: مسائل سلطنتی
فصل هفتم: تهدید
فصل هشتم: در ضمن
فصل نهم: نقشه‌ی محرمانه‌ی من
فصل دهم: سرقت هنری
فصل یازدهم: دزدی که به دزد بزند
فصل دوازدهم: دستگیرشده
فصل سیزدهم: ملاقات
فصل چهاردهم: باران در تاریکی
فصل پانزدهم: مقر کا. گ. ب
فصل شانزدهم: جرم جین پوشی

راهنمای دانلود کتاب بچه جاسوس 1: مک، مامور مخفی

برای دانلود کتاب بچه جاسوس 1: مک، مامور مخفی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بچه جاسوس 1: مک، مامور مخفی