دانلود کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید؛ آشکار ساختن رونق و شکوفایی

دانلود کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید؛ آشکار ساختن رونق و شکوفایی
بزرگنمایی
راهنمای مطالعه کتاب‌ها
برای مطالعه کتاب‌ها، لازم است اپلیکیشن کتابراه را در موبایل، تبلت یا رایانه خود نصب کنید.
جزییات کتاب

معرفی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید؛ آشکار ساختن رونق و شکوفایی

نگارش کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید 25 سال به طول انجامیده است. این کتاب جدیدترین اثر ناپلئون هیل است که براساس فلسفه قانون موفقیت معروف او به رشته تحریر درآمده است. نوشته‌ها و کارهای او مورد ستایش رهبران بزرگ مالی، آموزشی، سیاسی و دولتی قرار گرفته‌اند.

بیندیشید و ثروتمند شوید تجربه بیش از 500 فرد ثروتمند را در خود جای داده است، افرادی که در آغاز غیر از افکار، ایده‌ها و طرح‌های سازمان‌دهی شده خود چیزی برای ارائه نداشتند. در اینجا شما نکات ریز و درشت فلسفه پول‌سازی را همان‌طور که از محیط‌های واقعی موفق‌ترین افراد شناخته‌شده در آمریکا در طول پنجاه سال گذشته گردآوری و دسته‌بندی شده است، کسب خواهید کرد. این کتاب توضیح می‌دهد که چه کار کنید و همچنین چگونه این عمل را انجام دهید!
این کتاب دستورالعمل‌های کاملی را درخصوص چگونگی فروش خدمات شخصی شما ارائه می‌دهد و سیستمی کامل از خود تحلیلی فراهم می‌کند که موانع بین شما و «پول بزرگ» در گذشته را آشکار می‌سازد. با مطالعۀ عمیق‌تر می‌توانید با به‌کارگیری اصل ذهن چیره‌دست که در این کتاب توصیف شده بیشترین بهره‌برداری را از آن داشته باشید. می‌توانید این کار را با تشکیل یک باشگاه مطالعاتی، متشکل از هر تعداد از افرادی که با هم دوست و هماهنگ هستید، انجام دهید.

این اثر در دوران رکود و یاس اجتماعی سال‌های جنگ جهانی نوشته شد و در زمان مرگ نویسنده آن توانست 20 میلیون نسخه بفروشد و تا سال 2013 این رقم به 90 میلیون کپی رسید.

ناپلون هیل، درس‌هایی را در این کتاب جا داده که به خواننده کمک می‌کند توسط نیروی فکرش به ثروت و موفقیت در زندگی‌اش دست یابد. همچنین نویسنده بخاطر خلق این اثر از طرف رهبران بزرگ آمریکایی تکریم شده. همچنین به این مورد اشاره می‌کند که همه دستاوردها، همه ثروت‌های کسب‌شده، از یک ایده آغاز شدند! اگر آمادگی آن راز را داریم، پس نیمی از احتیاجات را در اختیار داریم، بنابراین به‌محض دریافت نیمی دیگر آن را نیز خواهیم شناخت.

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، آشکار ساختن رونق و شکوفایی (Think And Grow Rich) نوشتۀ ناپلئون هیل (Napoleon Hill)، توسط طوبی مردانی ترجمه شده که در انتشارات نوین توسعه منتشر گشته است.

ادامه
فهرست مطالب

پیشگفتار
فصل 1: افکار ثروت هستند
فصل 2: اشتیاق: نقطه شروع همه دستاوردها
فصل 3: ایمان، تصویرسازی باور در کسب تمایل
فصل 4: خودالقایی، وسیله‌ای برای تأثیرگذاری بر ضمیرناخودگاه
فصل 5: دانش تخصصی، تجارب یا مشاهدات فردی
فصل 6: تخیل: کارگاه ذهن
فصل 7: برنامه‌ریزی سازمان‌یافته، تبلور اشتیاق در عمل
فصل 8: تصمیم‌گیری، غلبه بر تردید و دودلی
فصل 9: مداومت و پشتکار، تلاش مداوم و ضروری برای ایجاد ایمان
فصل 10: قدرت گروه صاحب‌نظران و اندیشمندان، نیروی محرک
فصل 11: رمز و راز روابط جنسی: دگردیسی
فصل 12: ضمیر ناخودآگاه
فصل 13: مغز، ایستگاه گیرنده و فرستنده تفکر
فصل 14: حس ششم: دری به‌سوی قلعه خرد
فصل 15: چگونه شش شبح ترس را سرکوب کنیم.

ادامه
سید مصطفی بینش طریق
۱۳۹۶/۶/۶
۰
۰
بسهم خودم از مسولین محترم و همکاران آن مجموعه وزین بی نهایت تشکر فراوان و قدر دانی میکنم
رضا هاشمی
۱۳۹۶/۵/۱۵
۰
۰
عالی نویسندگان ایرانی‌ که فقط هدفشان به جیب زدن پوله و هیچ خدمتی نمی کنن و فقط از مطالب کتب دیگه کپی می‌کنم که این خودش بدترین دزدیه از این نویسنده پرتلاش برای نوشتن این کتاب یاد بگیرن.
Bijan Mousavi
۱۳۹۶/۳/۱۲
۰
۰
کتاب که کتاب فوق العاده ای است و من سالها پیش خونده بودمش اما.....
ترجمه "افتضاح" هست. کاملا معلومه مترجم نه سواد لازم برای ترجمه رو داره نه تجربه ای در این زمینه. هر جایی هم گیر کرده و مطلب رو نفهمیده صرفا یه برگردان نامفهوم و بی مسولیت انجام داده و از سرش باز کرده.
نوبرید والله!!!
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۴)
دیگر کتاب‌های ،
دیگر کتاب‌های نشر نوین
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه