دانلود کتاب صوتی بی‌نظیر بوتو


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بی‌نظیر بوتو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بی‌نظیر بوتو

در کتاب صوتی بی‌نظیر بوتو اثر مری انگلر، با زندگی و افکار بی‌نظیر بوتو، اولین زن مسلمان در تاریخ جهان اسلام که به مقام نخست‌ وزیری در یک کشور اسلامی رسید، آشنا می‌شوید.

نخست‌ وزیر پاکستان و فعال سیاسی بی‌نظیر بوتو (Benazir Bhutto) در سال ١٩٥٣ در شهر کراچی به دنیا آمد. پدرش ذوالفقار علی بوتو سنت ازدواج توافقی میان خانواده‌ها را زیر پا گذاشت و با دختری به نام نصرت اصفهانی ازدواج کرد که دوستش داشت. حزب خانم بوتو بعد از اعدام پدرش به وجود آمد که مدافع بی چون‌و‌چرای دموکراسی و حقوق بشر شد. خانم بی‌نظیر بوتو پیش از به قدرت رسیدن حزبش در سال ١٩٨٨، سال‌های زیادی را در زندان و تبعید گذراند و زمانی که به نخست‌ وزیری پاکستان رسید اولین زنی بود که به ریاست دولت منتخب در یک کشور اسلامی منصوب می‌شد. او هنگام تصاحب این پست ٣٥ ساله بود و تنها یک سال از ازدواجش می‌گذشت.

وی در طول دوران فعالیت سیاسی خود بارها به اتهام فساد مالی مواجه شده بود و به همین دلیل از مقام نخست‌ وزیری برکنار شد. بی‌نظیر بوتو را نیز همچون پدرش ذوالفقار علی بوتو دارای گرایش‌های سوسیالیستی و پوپولیستی می‌دانند. وی سرانجام در دسامبر ۲۰۰۷ در پاکستان ترور شد و به قتل رسید.

فهرست مطالب

۶ دقیقه
بخش اول
۱۱ دقیقه
بخش دوم
۹ دقیقه
بخش سوم
۱۶ دقیقه
بخش چهارم
۱۶ دقیقه
بخش پنجم
۱۲ دقیقه
بخش ششم
۹ دقیقه
بخش هفتم
۱۴ دقیقه
بخش هشتم
۹ دقیقه
بخش نهم
 ۱ ساعت و ۴۳ دقیقه، ۹۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی بی‌نظیر بوتو

برای دانلود کتاب صوتی بی‌نظیر بوتو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بی‌نظیر بوتو
زهرا علی بابایی
۱۳۹۷/۶/۶
زندگی زنان ومردان تاثیر گذار خیلی عالیه. ممنون. لطفا کتابهای نویسنده خالد حسینی رو صوتی کنید. کتاب هزار خورشید تابانش عالی بود
راحله علی محمدی
۱۳۹۷/۲/۱۳
من خیلی به بوتو علاقمند بودم با خواندن این کتاب اطلاعاتم خیلی بیشتر شد. البته صوتی گوش دادم
reza aryanfard
۱۳۹۶/۱۱/۱۴
کتاب خوبی بود، ممنون
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)