دانلود کتاب تأثیر اعداد، حروف و ستارگان بر بیماری‌ها، روان و سرنوشت انسان

  • از: فاروق صفی زاده
  • ناشر: انتشارات ایران جام
  • ۲۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب تأثیر اعداد، حروف و ستارگان بر بیماری‌ها، روان و سرنوشت انسان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تأثیر اعداد، حروف و ستارگان بر بیماری‌ها، روان و سرنوشت انسان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تأثیر اعداد، حروف و ستارگان بر بیماری‌ها، روان و سرنوشت انسان

فاروق صفی زاده در کتاب تأثیر اعداد، حروف و ستارگان بر بیماری‌ها، روان و سرنوشت انسان، پژوهش‌های بیست سالۀ خود را در زمینۀ درمان روان بیمار به وسیلۀ عدد، حرف و تاثیر ستارگان بیان کرده است.

بدون شک ایران باستان سرزمین شگفتی‌ها، رموز و اسرار متافیزیک و همه‌ی دانش‌های جهانی بوده است. دانشمندان و مغان ایران باستان سرآمد همه‌ی علوم و دانش‌های جهانی و متافیزیک و علوم نهان بوده‌اند. بر پایه‌ی متون باستانی و دینی ایرانی، ایرانیان هزاران سال پیش از دانشمندان کنونی به رموز عالم و دانش‌های جهانی دست یافته بودند. ستاره‌شناسی و دانش ریاضیات که سرآمد همه‌ی دانش‌های بشری است، نخستین بار از این سرزمین نشو و نما کرد و به سرزمین‌های دیگری مثل یونان و رم و چین وارد شد.

اعداد، حروف و ستارگان از دیر باز در ایران جزو رموز و اسرار مغانه و علوم متافیزیک بوده است. مغان با یاری عدد و حرف و تأثیر ستارگان بر انسان، به درمان انواع و اقسام بیماری‌ها پرداخته و حتی بیماران روانی را با انواع مانتراها و ذکرها درمان می‌کرده‌اند.

همان‌گونه که علم و دانش امروزی ثابت کرده، بیشتر بیماری‌های بشری جنبه‌ی روانی دارد و تا روان درمان نشود امکان بهبودی بیمار وجود ندارد. بر همین اساس پزشکان ایران باستان نخست به درمان روان بیمار می‌پرداختند. در کتب دینی و دوران ساسانی رموز بسیاری از این نوع پزشکی به خصوص در کتاب‌هایی مثل بندهشن درج شده است.

در بخشی از کتاب تأثیر اعداد، حروف و ستارگان بر بیماری‌ها، روان و سرنوشت انسان می‌خوانیم:

علوم سیمیا و ریمیا و کیمیا و هیمیا جزو علم جفر جامع است. هر کدام از این علوم دارای مباحثی مهم در علم ریاضی می‌باشد که علم نجوم و ستاره‌شناسی بر پایه‌ی همین علوم به وجود امده است. در دوران ایران باستان، هدف علوم، از جمله شمارگری و علم اعداد، رسیدن به راز هستی و آفرینش بوده است و شمار هر چند که نمایشگر کمیت‌هاست، لیکن در کنه خود، کیفیت‌نما نیز بوده است.

 ۲۹۴ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-04-5454-1 

چاپ ۱۳۹۴: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب تأثیر اعداد، حروف و ستارگان بر بیماری‌ها، روان و سرنوشت انسان

برای دانلود کتاب تأثیر اعداد، حروف و ستارگان بر بیماری‌ها، روان و سرنوشت انسان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تأثیر اعداد، حروف و ستارگان بر بیماری‌ها، روان و سرنوشت انسان
maryam nazemi
۱۳۹۶/۱۲/۸
خیلی جالب و پژوهشگرانه نوشته شده ایکاش دردانشگاهها رشته ای مخصوص تدریس این علوم بود و یا حداقل موسساتی رسمی
Mohammad Vakil
۱۳۹۷/۵/۱۹
سلام قصد ارتباط با شما رو دارم
طاها محمودی
۱۳۹۷/۱۰/۱۳
واقعاً کتاب تخصصی است کارهای پروفسور صفی زاده همه جامع هست
Hojjat Abedi
۱۳۹۷/۱۲/۲۲
خودت گلی جمیل جان
ستاره اسلامی
۱۳۹۷/۷/۲۰
این علم واقعا متفاوت و بینظیره انشاالله عمری باشه و بتونم بهش دست پیدا کنم. توکل به خدا
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)