دانلود کتاب تاریخ آموزش و پرورش در ایران


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تاریخ آموزش و پرورش در ایران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تاریخ آموزش و پرورش در ایران

آموزش و پرورش یک انسان ریشه در گذشته های دور دارد. از این رو نهادی اجتماعی محسوب می شود. در طول تاریخ حکومت ها خانواده ها و هم اقشار و گروه های تشکیل دهنده جوامع در سرنوشت اموزش و پرورش مداخله داشته و دل نگران محصولات و عمل کرد این نهاد بوده اند.

کتاب حاضر به تاریخچه آموزش و پرورش از عصر مادها تا دوران حاضر اختصاص دارد. نویسنده در کتاب حاضر ضمن بررسی اجمالی تاریخ سیاسی اقتصادی و اجتماعی هر دوره تاریخی به ویژگی ها و اهداف اموزش و پرورش ان عصر اشاره نموده و بخش هایی را به انواع اموزش خط و زبان ویژگی دانش اموزان اموزش اقشار مختلف جامعه اموزگاران و روش های اموزش و مکان اموزشی هر دوره اختصاص داده است. هم چنین دیدگاه متفکران هر دوره تاریخی را در زمینه تعلیم و تربیت یاداور شده است.

برخی از عنوان های مطالب کتاب عبارت اند از: اوضاع اقتصادی و اجتماعی هخامنشیان اموزش و پرورش بعد از رواج دین اسلام نخستین تلاش در جهت تعلیمات عمومی انتشار کتاب زکریای رازی و شیوه تدریس و تعلیم او نظام الملک و تاسیس مدارس نظامیه مرکز علمی ـ اموزشی ربع رشیدی تعلیم و تربیت فرزندان طبقات ممتاز در عصر تیموری دارالفنون اعزام محصل به خارج دوره پهلوی و اموزش و پرورش پس از انقلاب اسلامی.

 ۳۰۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-439-390-1 

چاپ ۱۳۸۸، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب تاریخ آموزش و پرورش در ایران

برای دانلود کتاب تاریخ آموزش و پرورش در ایران و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تاریخ آموزش و پرورش در ایران
Hemmat . n
۱۳۹۵/۷/۳
در باره ی تاریخ آموزش و پرورش در ایران منابع محدودی وجود داشته و از این نظر فقر محتوا وجود دارد. کتاب حاضر ، یکی از منابع مهم و جدید در این موضوع بوده که این کاستی را برطرف کرده و میتواند منبع بسیار بیشتر...
amir 1
۱۳۹۵/۱۲/۶
کتاب خوبیه مخصوصا برای علاقه مندان
Hemmat . n
۱۳۹۵/۷/۳
نویسنده ی کتاب آقای دکتر ملک نیز از اساتید و صاحبنظران این حوزه و علوم اجتماعی هستند.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)