دانلود کتاب صوتی تجارت قرن بیست و یکم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تجارت قرن بیست و یکم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تجارت قرن بیست و یکم

رابرت کیوساکی در کتاب صوتی تجارت قرن بیست و یکم، از چگونگی تجارت موفق در عصر جدید صحبت می‌کند و به مخاطبان خود می‌آموزد که با تغییر نگرش می‌توانند در هر حوزه کاری موفق باشند.

رابرت کیوساکی در این راستا بینش ضروری برای کسب خلاقیت و سازندگی؛ جهت‌یابی صحیح و مهارت‌های رهبری را ارائه می‌کند و یک الگوی تجاری را با عنوان «بازاریابی شبکه‌ای» به منظور رسیدن به دارایی مورد قبول شرح می‌دهد و معتقد است بازاریابی شبکه‌ای در قالب یک شبکه وسیع، فرصت‌های یکسانی را در اختیار بازاریان قرار می‌دهد. 

کیوساکی کتاب تجارت قرن بیست و یکم (The Business of the 21st Century) را به سه فصل تقسیم کرده است. در فصل اول از قرنی جدید سخن می‌گوید که مثل قبل مشاغل اداری جوابگو رفع نیازهای جامعه‌اش نیست و بطور کل جامعه‌ای که فکر می‌کرد درآمد بازنشستگی در خطر نیست را زیر سوال می‌برد، در بخشی از این فصل می‌گوید؛ تب کارآفرینی رو به افزایش است. زیرا کند شدن اقتصاد، کارآفرینی را تندتر می‌کند. در واقع کارآفرینان در دوره‌های بد اقتصادی شکوفا می‌شوند، هم‌چنین طرز فکر و چگونگی زندگی یک کارآفرین از مواردی است که در این فصل توضیح کامل و مفصلی درباره آن داده شده است. 

فصل دوم و سوم این کتاب از دارایی‌های هر فرد برای شروع یک تجارت بزرگ نام می‌برد و تعریف بازاریابی شبکه‌ای و جایگاهش در نظام اقتصادی امروز را تشریح می‌کند و اینکه برای شروعی موفق در بازاریابی شبکه‌ای انتخاب عاقلانه، نبوغ در مذاکره، صداقت و... نام می‌برد. 

رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki) اقتصاددان پیشرو و صاحب تئوری‌های نوآورانۀ اقتصادی در دنیاست. وی با نوشتن تفکرات ناب و دست اول اقتصادی در کتاب خود با نام پدر پولدار، پدر بی‌پول تمامی علاقه‌مندان به مباحث اقتصادی و مالی را مبهوت خود کرده است.

جان فلمینگ (John Fleming) یک کارآفرین، مشاور و سخنران موفق است که در حال حاضر ناشر دیرکت سلینگ نیوز بزرگترین نشریه شرکت فروش مستقیم اجناس است. او نویسنده‌ی کتاب تنها راه است که با استفاده از اصول ساختمان‌سازی، به مردم نحوه‌ی ساختن یک زندگی موفق را یاد می‌دهد.

کیم کیوساکی (Kim Kiyosaki) در آموزش زنان برای سرمایه‌گذاری در ملک و املاک و زندگی بهتر تلاش بسیار کرده و کتاب زن ثروتمند، کتابی برای سرمایه‌گذاری زنان حاصل تلاش اوست.

فهرست مطالب

۵۸ دقیقه
بخش اول
۵۹ دقیقه
بخش دوم
۵۴ دقیقه
بخش سوم
۶۵ دقیقه
بخش چهارم
۴۰ دقیقه
بخش پنجم
۴۷ دقیقه
بخش ششم
 ۵ ساعت و ۲۲ دقیقه، ۲۹۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی تجارت قرن بیست و یکم

برای دانلود کتاب صوتی تجارت قرن بیست و یکم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تجارت قرن بیست و یکم
babak varasteh
۱۳۹۷/۹/۱۳
خیلی بیدقته گوینده
Aylar Tavakoli
۱۳۹۷/۱۱/۱۱
گوینده انگار برای اولین بار کتاب رو می خونه.....و گفته حالا که صدام خوبه بذا ضبط کنم تا بقیه هم بتونن فیض ببرند...یه پولی هم بگیرم....خیلی بی دقت می خونه ولی صداش عالیه
Mohammadamin Abedi
۱۳۹۷/۱۱/۹
کیوساکی همش تکراره اما عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)