دانلود کتاب صوتی ترانه خواندن به وقت باران


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ترانه خواندن به وقت باران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ترانه خواندن به وقت باران

مسیحا برزگر در کتاب صوتی ترانه خواندن به وقت باران، شنونده را در مسیر ناهموار زندگی به جلو می‌برد و او را در گیر و دار زندگی از سقوط می‌رهاند. در این کتاب مخاطب با درون خود روبه‌رو شده و به کشف آن می‌پردازد.

در ترانه خواندن به وقت باران، از معنویت، کیستی، ایگو، مرگ و زندگی سخن گفته شده است و با جمله‌ی «زیر باران حقیقت، شادمانه خیس باید شد» آغاز می‌شود. مسیحا تاکید دارد حقیقت را باید با جان و دل بیابیم و سرخوشانه زیر بارانش خیس شویم. اینگونه است که می‌توان رهایی را یافت و دل از بند مادیات زمینی رهانید.

به زعم برزگر «جهان دچار تنگناست» و این تنگنا، انسان را به خفگی و دلزدگی از این عصر پر ملال می‌کشاند. در این دنیای مصرف‌گرا، عشق به فراموشی سپرده شده و شهرت، ثروت و قدرت جای آن را گرفته است. «ترانه خواندن به وقت باران» تلاشی است برای یادآوری هر آنچه که انسان این عصر به فراموشی سپرده و مسیحا ما را زیر باران این اثر، خیس عشق و حقیقت می‌سازد.

مسیحا برزگر در سال 1340 در شهر تهران دیده به جهان گشود. وی با گرایش فکری عرفانی و معنوی‌گرا، پنجاه کتاب را در باب عرفان و معنویت به رشته تحریر درآورده و شیفته‌ی عرفان مولانا، عطار نیشابوری، شیخ شبستری و حلاج است. وی با تاکید بر موفقیت و کشف راز و رمزهای رسیدن انسان به کمال به کمک انسان می‌آید تا او را به سمت کمال و موفقیت سوق دهد و دریچه‌های آگاهی را به روی انسان بگشاید.

در کتاب صوتی ترانه خواندن به وقت باران مخاطب می‌تواند با شنیدن صدای نویسنده دریچه‌های عرفان را به روی خود بگشاید. شنیدن این کتاب به دوست‌ داران عرفان پیشنهاد می‌‌شود.

در قسمتی از کتاب صوتی ترانه خواندن به وقت باران می‌شنویم:

«جهان دچار تنگناست. جهان، دل‌ مرده است. دلیل این تنگنا و دل‌ مردگی، اِعراض از عشق، حقیقت، و زیبایی‌ست. همه به مصرف توصیه و تشویق می‌کنند، و کسی یادآور حقیقت نیست، کسی عشق نمی‌ورزد، کسی در آستانه زیبایی حیرت نمی‌کند. همه به داشتن و انباشتنِ بیشتر قدرت، ثروت و شهرت متمایل‌اند. همه در رقابتی دیوانه‌وار فرسوده می‌شوند و می‌میرند، بی‌آنکه اساساً از بودن خود در این جهان پهناور باخبر شده باشند.»

فهرست مطالب

۳۵ دقیقه
بخش اول
۲۹ دقیقه
بخش دوم
۲۵ دقیقه
بخش سوم
۲۷ دقیقه
بخش چهارم
۲۸ دقیقه
بخش پنجم
۲۷ دقیقه
بخش ششم
۳۳ دقیقه
بخش هفتم
۳۰ دقیقه
بخش هشتم
۲۹ دقیقه
بخش نهم
۲۱ دقیقه
بخش دهم
۲۱ دقیقه
بخش یازدهم
۲۶ دقیقه
بخش دوازدهم
۲۸ دقیقه
بخش سیزدهم
۲۵ دقیقه
بخش چهاردهم
۲۲ دقیقه
بخش پانزدهم
۲۹ دقیقه
بخش شانزدهم
۲۴ دقیقه
بخش هفدهم
۲۶ دقیقه
بخش هجدهم
۲۶ دقیقه
بخش نوزدهم
۲۷ دقیقه
بخش بیستم
۲۵ دقیقه
بخش بیست و یکم
۲۴ دقیقه
بخش بیست و دوم
۴۳ دقیقه
بخش بیست و سوم
۲۴ دقیقه
بخش بیست و چهارم
۳۰ دقیقه
بخش بیست و پنجم
۲۰ دقیقه
بخش بیست و ششم
۲۵ دقیقه
بخش بیست و هفتم
۳۰ دقیقه
بخش بیست و هشتم
۲۳ دقیقه
بخش بیست و نهم
۲۷ دقیقه
بخش سی‌ام
۲۴ دقیقه
بخش سی و یکم
۲۸ دقیقه
بخش سی و دوم
۲۵ دقیقه
بخش سی و سوم
 ۱۴ ساعت و ۴۵ دقیقه، ۸۱۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۱۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی ترانه خواندن به وقت باران

برای دانلود کتاب صوتی ترانه خواندن به وقت باران و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ترانه خواندن به وقت باران
شهاب فاضلی
۱۳۹۸/۲/۸
زیباست
هادی عزیزی
۱۳۹۸/۲/۲۲
سلام واقعا خیلی خیلی کتاب خوب و پر محتوای هستش فقط بعضی کلمات زیاد قابل فهم نیست وبعضی از موضوع ها با تمثیل گفته شود بهتر هست با تشکر هادی عزیزی از آبدانان ایلا
kambiz mahmoudi
۱۳۹۸/۵/۲۷
با سلام. پیشنهاد میکنم برای درک ِ بهتر و عمیقتر ِ مفاهیم این کتاب صوتی. حتما کتاب ِ صوتی "ماتریکس و مولانا" رو گوش بدید. با شنیدن کتاب "ماتریکس و مولانا" جهان ِ پیرامونتان اساس تغییر خواهد کرد و آنگاه بسیاری از مفاهیم کتاب "ترانه خواندن به وقت باران" برای شما قابل درک خواهد بود. موفق باشید
Mohamadali Zaree
۱۳۹۸/۲/۱۸
عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)