دانلود کتاب تربیت بدنی عمومی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تربیت بدنی عمومی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تربیت بدنی عمومی

کتاب تربیت بدنی عمومی نوشته مهدی بیگزاده و تورج محمد زمانی، به بررسی مبانی روانی، اجتماعی تربیت بدنی و کاهش وزن و مقابله با آن می‌پردازد.

در جامعه اسلامی ورزش وسیله بسیار موثر و شیوه‌ای پسندیده برای رسیدن به این اهداف است: هدف‌های بهداشتی و تندرستی، تامین سلامت و بهداشت بدن و تجهیز آن در برابر عوارض و بیماری‌ها، تامین و تسهیل شرایط رشد و تقویت بدن در حد امکان و توان و رعایت جنبه اعتدال در آن، ایجاد ورزیدگی و هماهنگی در بین اعضاء و اندام‌ها به منظور برخوردار شدن از قدرت، سرعت، چابکی و مهارت، ایجاد مقاومت و افزایش میزان تحمل و عادت دادن آدمی به صبر و استقامت در برابر شداید و سختی‌ها، دستیابی به قدرت ارادی اعضای بدن و به کار انداختن ارادی آن‌ها.

در بخشی از کتاب تربیت بدنی عمومی می‌خوانید:

افسردگی بر اثر استرس و هیجان‌های روحی به وجود می‌آید و اکثر افراد بزرگسال آن را تجربه خواهند کرد. نتایج یک تحقیق نشان می‌دهد که 33 درصد از افراد کم تحرک جامعه، حالت افسردگی دارند افسردگی بیماری روانی حادی است که فعالیت تمرینی به تنهایی نمی‌تواند از آن پیشگیری کند و باید با اشکال دارو درمانی همراه باشد. ورزش و فعالیت‌های بدنی در مواردی که میزان افسردگی پایین است. مفید می‌باشد در یک مطالعه تحقیقی نشان داده شد که 34 درصد از افراد شرکت کننده در فعالیت‌های تمرین منظم، احساس کردند که از شدت و استرس و هیجانات روحی‌شان کاسته شده است.

فهرست مطالب

فصل اول: بررسی مبانی روانی، اجتماعی تربیت بدنی
فصل دوم: کاهش وزن و مقابله با آن
منابع و مآخذ

 ۱۰۴ صفحه، ۲۱۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8077-75-6 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب تربیت بدنی عمومی

برای دانلود کتاب تربیت بدنی عمومی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تربیت بدنی عمومی