دانلود کتاب تست شخصیتی بر اساس گیره‌ی کاغذی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تست شخصیتی بر اساس گیره‌ی کاغذی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تست شخصیتی بر اساس گیره‌ی کاغذی

کتاب تست شخصیتی بر اساس گیره‌ی کاغذی نوشتۀ ماریو گمور، یک تست شخصیت سرگرم کننده و روشنگر است که با استفاده از یک گیره‌ی فلزی قصد دارد قفل روح شما را باز کند.

بازی کردن با گیره‌های کاغذ انگار نوعی وسوسه‌ی انسانی است. چیزی در این شیء کوچک فلزی هست که آدم را مجبور می‌کند که آن را از روی میز تحریر بر دارد، با آن ور برود، آن را خم کند و به شکل‌های مختلف در بیاورد. همه‌ی ما این کار را می‌کنیم. باور نمی‌کنید؟ فقط کافی است به سطل زباله‌ی کنار میز تحریرتان نگاهی بیندازید.

ممکن است با دیدن آن‌ همه گیره‌ی کاغذ که کج‌ و‌ کوله شده‌اند و داخل سطل انداخته شده‌اند، تعجب کنید. ما این گیره‌های فلزی را مثل خیلی کارهای دیگری که در زندگی انجام می‌دهیم، بدون این‌که به آن درست فکر کنیم خم می‌کنیم و به شکل‌های مختلف درمی‌آوریم.

ماریو گمور (Mario Gmur) در کلینیک خود در زوریخ، معمولا رو‌به‌‌روی بیماران خود، پشت میزش می‌نشیند، و روی میز تحریرش، مثل هر میز تحریر دیگر، ظرف کوچکی قرار دارد که پر از گیره‌ی کاغذ است. او در بعضی از جلسات ویزیت بیماران خود متوجه شد که یک نیرویی آن‌ها را وادار می‌کند تا جلو آمده و یکی از آن گیره‌های فلزی را بر دارند و طی مشاوره‌ی درمانی، شروع به خم کردن آن کنند.

انگار این طبیعی‌ترین رفتاری بود که حس می‌کردند باید انجام دهند. وقتی مشاوره به پایان می‌رسید، آن‌ها گیره‌ی فلزی خم‌ شده را روی میز تحریر او جا می‌گذاشتند یا آن را در بین راه خروج در یکی از سطل‌های زباله می‌انداختند. بدین ترتیب بود که ماریو گمور تصمیم گرفت این گیره‌های فلزی خم‌ شده را بر دارد و جمع‌آوری کند.

بعد‌از جمع‌آوری این گیره‌های فلزی، به کمک زولتان گابور از آن‌ها عکس گرفتند و او از این تصاویر یک تست روانشناسی طراحی کرد. تست به گونه‌ای تنظیم شده که هر کس بتواند آن را به‌ کار ببرد. این تست نمایی از شخصیت شما را عرضه می‌کند یا نوع شخصیتی را که دوست دارید باشید، به شما نشان می‌دهد و حتی می‌تواند ویژگی‌های ضمیر ناخودآگاه‌تان را برایتان آشکار کند.

کتاب تست شخصیتی بر اساس گیره‌ی کاغذی (The paperclip test) تستی نیست که زیاد آن را جدی بگیرید، ولی نتیجه‌ی بسیاری از تست‌هایی که اطرافیان ماریو گمور انجام داده‌اند، نشان داده است به طرز عجیبی می‌تواند خصوصیات شخصیتی افراد را نشان دهد. اگر می‌خواهید مطالب بیشتری راجع‌ به خود بدانید، این تست را انجام دهید.

فهرست مطالب

مقدمه
گیره‌ی کاغذ
تست شخصیت
با تیپ شخصیتی خود آشنا شوید

 ۱۹۹ صفحه، ۶۷۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8593-41-6 

چاپ ۱۳۹۶: ۸۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۲۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب تست شخصیتی بر اساس گیره‌ی کاغذی

برای دانلود کتاب تست شخصیتی بر اساس گیره‌ی کاغذی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب تست شخصیتی بر اساس گیره‌ی کاغذی
moji mofidi
۱۳۹۷/۴/۱۴
عالی
سایه یوسف زاده
۱۳۹۷/۲/۱۲
خیلی خوبه ممنونم
سایه یوسف زاده
۱۳۹۷/۲/۱۲
عالیییییییییه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)