دانلود کتاب تسوکو تازاکی بی رنگ و سال های زیارتش


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تسوکو تازاکی بی رنگ و سال های زیارتش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تسوکو تازاکی بی رنگ و سال های زیارتش

«هرقدر هم زندگی آدم ساکت و سازگار به نظر برسد، همیشه زمانی توی گذشته بوده که آدم وضعیت بغرنجی داشته. زمانی بوده که بگویی نگویی زده به سرش. فکر کنم آدم‌ها در زندگی به این مقطع نیاز دارند.»

تسوکورو تازاکی بی‌رنگ و سال‌های زیارتش (Colorless Tsukuru Tazaki and His Years of Pilgrimage) سیزدهمین رمان نویسنده ژاپنی هاروکی موراکامی است. این رمان در ۱۲ آوریل ۲۰۱۳ در ژاپن منتشر شد و ظرف مدت یک ماه، یک میلیون نسخه از آن به فروش رسید.

تسوکورو تازاکی بی‌رنگ و سال‌های زیارتش» در مقایسه با رمان‌های دیگر موراکامی، داستان سرراست و ساده‌ای دارد: چهار رفیق صمیمی تسوکورو تازاکی، سال‌ها پیش، یک‌دفعه و بی‌هیچ توضیحی، با او قطع رابطه کردند. حالا و شانزده سال بعد، تسوکورو تصمیم می‌گیرد تک تک رفقایش را پیدا کند و ازشان بپرسد چرا؟ این ترس از تنهایی و به حال خود رها شدن، این ترس از فهمیده نشدن، مخرج مشترک همه داستان‌های موراکامی است.

از متن کتاب :

این اولین بار در زندگیم بود که کسی این‌طور کلاً طردم می‌کرد. این افراد نزدیک‌تر‌ین کسانم بودند که بیشترین اعتماد را به آن‌ها داشتم، بهترین چهار دوستم در دنیا! به‌قدری با اون‌ها صمیمی بودم که احساس می‌کردم قسمتی از وجودم هستند. دنبال دلیل‌گشتن یا ازبین‌بردن سوءتفاهم کاری بود که از توان من خارج بود. من خیلی ساده و حقیقتاً توی شوک بودم، اون‌قدر که فکر می‌کردم ممکنه هیچ‌وقت به حال عادی برنگردم. اون وقت بود که احساس کردم چیزی درونم شکست.

 ۳۲۸ صفحه، ۷۷۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7642-01-6 

چاپ ۱۳۹۳: ۱۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب تسوکو تازاکی بی رنگ و سال های زیارتش

برای دانلود کتاب تسوکو تازاکی بی رنگ و سال های زیارتش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تسوکو تازاکی بی رنگ و سال های زیارتش
maryam nazemi
۱۳۹۶/۱۲/۱۴
تمدن وقتی رو به جلو باشه و وقتی امنیت اجتماعی برقرار باششه آدما به جای فکر نان کردن میتونن خودشونو واکاوی کنند و از نو بسازند
مریم صفری
۱۳۹۶/۴/۲۲
خیلی دوست داشتم این کتاب رو بخونم خوشحالم که اینجا میتونم بخونمش
Rad Rad
۱۳۹۶/۲/۷
یکی از بهترین رمان‌های موراکامی با ترجمه‌ای خوب.
بسیار عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۷)