دانلود کتاب تشابهات، تمایزات و تنوعات آثار ادبی، فرهنگى و هنرى

  • از: کاوه احمدی علی آبادی
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب تشابهات، تمایزات و تنوعات آثار ادبی، فرهنگى و هنرى  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تشابهات، تمایزات و تنوعات آثار ادبی، فرهنگى و هنرى  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تشابهات، تمایزات و تنوعات آثار ادبی، فرهنگى و هنرى

کتاب تشابهات، تمایزات و تنوعات آثار ادبی، فرهنگى و هنرى نوشته‌ی کاوه احمدی علی آبادی پیرامون پاسخ این پرسش که چرا انسان‌ها همواره بر خلق آثار ادبی، فرهنگی و هنری اصرار دارند شکل گرفته است.
بسیاری بر این باورند که انسان برای دست و پنجه نرم کردن با طبیعت و تسلط بر آن، به دنبال علم رفت و برای اینکه بتواند  دنیایی که او را احاطه کرده و دنیایی که خود ساخته بود را تحمل کند، دست به آفرینش ادبی، هنری و فرهنگی زد. از این نقطه نظر، آثار هنری و فرهنگی، غذای روح بشر را تشکیل می‌دهند.
گستره دانش بشری در خصوص علل پیدایش فرآورده‌هایی انسانی، که از آن‌ها به عنوان آثار فرهنگی و هنری نام می‌برند، تاکنون کمتر نظریاتی بنیادی به خود دیده است و بیشتر پژوهشگران و نظریه‌پردازانی که علاقه‌مند به این حوزه بوده‌اند، ترجیح داده‌اند تا به جای چرایی خلق این آثار، چگونگی آن را کشف و بیان کنند.
این کتاب به حل مسئله‌ی چرایی پیدایش فرهنگ، هنر و ادب میپردازد.

فهرست مطالب

پیشگفتار
مقدمه
طراحی‌ها، حکاکی ها و نقاشی‌های
طبیعت‌گرا و واقعگرا، ساده و هندسی و تلخیصی و ترکیبی
پیدایش موسیقی و رقص
و علل همراهی هنرها
ریشه‌های آفرینش گفتار، ذکر، شعر و آواز
و در نهایت زبان

 ۳۴۲ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب تشابهات، تمایزات و تنوعات آثار ادبی، فرهنگى و هنرى

برای دانلود کتاب تشابهات، تمایزات و تنوعات آثار ادبی، فرهنگى و هنرى و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب تشابهات، تمایزات و تنوعات آثار ادبی، فرهنگى و هنرى