دانلود کتاب تشویق


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تشویق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تشویق

کتاب تشویق اثر جین آستن، داستانِ شروع یک زندگی عاشقانه و عاقلانه است که از نقطه‌ای غم‌انگیز شروع می‌شود. حوادث این رویداد چنان خواننده را افسون می‌کند که شیرینی آن با تمام وجود احساس می‌شود.

آیا تا به حال شده در اثر تشویق و اعمال نظر اطرافیان‌تان تصمیم مهمی بگیرید و بعدها پشیمان و حسرت زده شوید؟ اگر پاسخ مثبت است بدون شک با "آن"، قهرمان کتاب تشویق (Persuation) همذات پنداری خواهید کرد.

اگر به دنبال داستانی پرکشش هستید، اگر عاشق کلاسیک خوانی هستید و حتی اگر از کلاسیک‌ها واهمه دارید و تصورتان این است که پاسخگوی نیازهای مخاطب جامعه مدرن نیستند، کتاب تشویق نوشته جین آستن بانوی نویسنده‌ی شهیر انگلیسی به شما پیشنهاد می‌شود.

داستان این رمان در مورد آن الیوت، یک زن 27 ساله انگلیسی، است که خانواده‌اش به‌خاطر بدهی تصمیم به نقل مکان به مکان کم‌‌خرج‌تری دارند. در همین حین، جنگ نیز پایان می‌یابد. آن‌ها خانه خود را به یک فرد از خانواده ادمیرال و همسرش اجاره می‌دهند. برادر خانم صاحب‌خانه، کاپیتان نیروی دریایی فردریک ونت وورث، در سال 1806 با آن نامزد بود و حالا آن‌ها همدیگر را دوباره ملاقات می‌کنند. هر دو آن‌ها مجرد هستند و در طول 8 سال گذشته هیچگونه رابطه دیگری نداشته‌اند.

جین آستن (Jane Austen) بانوی نویسنده ماهری است با وجود این که همواره فضای کلی داستان‌هایش رنگ و بویی از رمانس را دارا می‌باشند اما هرگز به دام ادبیات رمانتیک سطحی و سخیف نمی‌افتد. وی نویسنده مقتدری است که هرگز نقد و تحلیل جامعه را از نگاه تیزبینش دور نگه نمی‌دارد. برای مثال تاکید آستین روی ارزش گذاشتن به توانایی‌ها، علایق، دستاوردها و رفتار افراد در کنار ثروت و اصالت خانوادگی، به عنوان یک بانوی نویسنده اهل انگلستان در قرن نوزدهم، با تفکرات و باورهای رایج و خلاف او، جای ستایش دارد.

در بخشی از کتاب تشویق می‌خوانیم:

استخوان ترقوه‌اش در رفته بود و پشتش هم زخمى شده بود. به نظر مى‌رسید بعدازظهر ناراحت کننده‌اى در انتظار آن باشد. او به سرعت مى‌بایست اوضاع را سر و سامان مى‌داد. بنابراین اول به دنبال دکتر فرستاد سپس سعى کرد پدر بچه را پیدا کند در عین حال از مادرش هم غافل نمى‌شد و ضمن صحبت کردن با او سعى مى‌کرد از تشنجش جلوگیرى کند. بعد با سرپرستى خدمتکارها اوضاع خانه را به حالت عادى برگرداند و با دور نگه‌ داشتن بچه کوچک از برادرش و دلدارى دادن به پسر بزرگتر، رنج درد کشیدن را در او کمتر کرد. بهتر بود که این اتفاق را به اطلاع ساکنان خانه بزرگ برساند اما این کار نه تنها کمکى نکرد بلکه باعث شد کار جدیدى هم برایش درست شود. او مجبور شد هر ساعت وضعیت کودک را براى اعضاى وحشت‌زده خانواده گزارش کند.

 ۲۷۲ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-176-020-4 

چاپ ۱۳۹۳: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

زندگینامه نویسنده
نکات تازه
بخش اول
بخش دوم
پیوست
پایان اولیه تشویق

راهنمای دانلود کتاب تشویق

برای دانلود کتاب تشویق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تشویق
saeid m65
۱۳۹۷/۱/۳
با سپاس از شما
لطفا تاریخ کامل ایران رو هم بزارید
Sara Delshad
۱۳۹۷/۱/۳
ممنون. من هنوز این رمان رو نخوندم ولی تا الال 5تا از آثار این نویسنده رو خوندم کاملا منطقی و واقعی هستن برخلاف خیلی از رمانها. که تخیلی هستند و با زندگی واقعی خیلی فرق دارند ولی با رمانها این نویسنده میشه ارتباط برقرار کرد و یه چیزی هم ازشون یاد گرفت
هانیه مقدم پور
۱۳۹۷/۱/۳
امیدوارم کارتون ادامه دار بشه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۸)