دانلود کتاب تفحص


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تفحص و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تفحص

تفحص: خاطراتی از محمد احمدیان

آسمان مال آنهاست، مجموعه کتاب‏ هایی است که برش ‏های کوتاهی از ماندن، بودن و رفتن کسانی را روایت می‏ کند که مبدا و منشأ حیات‏ اند، در دل خاک آرمیده ‏اند اما جایگاه آنها والاست و جایشان در اعلی، زمینی بودند اما زمین‏‌گیر نبودند.

آنچه در «کتاب تفحص» آمده است دنیایی است کوچک شده و کوتاه ولی یادمان باشد بعضی حرف‌‏ها آن‏قدر بزرگ‏‌اند که گاهی کلمات نمی ‏توانند بار امانتشان را به دوش بکشند. این کتاب مجموعه‌‏ای است از خاطرات آقای احمدیان که از بچه‌‏های گروه تفحص است.

از متن کتاب:

کمی دقت نمی‌کردی، بیل مکانیکی به گل می نشست. زمان می گذشت... اما خبری از شهدا  نبود. داشتم با خودم حرف میزدم: «خدایا من هم با اینها بودم، چی شد که اینها را انتخاب کردی؟ مگه ما آدم بدا دل نداریم؟ خدایا این‌ها چی داشتند که ما از اون بی بهره بودیم؟»

توی پاکت بیل یک تکه پارچه قرمز رنگ توجهم رو جلب کرد. دویدم و برداشتمش. گل ها را از روی آن پاکت پاک کردم. جواب سوالم  بود: رویش نوشته بود. (عاشقان شهادت)

 ۷۲ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-92498-3-1 

چاپ ۱۳۹۳: ۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب تفحص

برای دانلود کتاب تفحص و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تفحص
کاربر ع
۱۳۹۷/۱۰/۱۳
جستجویی پر خطر جستجو برای یافتن پیکر های مطهری که سالهاازعروجشان گذشته واکنون یاران در لابلای خاک وسنگ ومین بدنبالشان می گردندو...
Bahadoani Bahadoranian
۱۳۹۷/۴/۲۱
چنان بلند و آسمانی که در توصیفش زبان کسی چون من الکن است.
Bahadoani Bahadoranian
۱۳۹۷/۴/۹
وصفشو شنیدم. مشکل بتوان برای چنین کتابهایی که مطمئناً خود شهدا در تالیف آن نظر داشته اند مطابق شدن آنها نظر داد همینکه من توفیق مطالعه چنین کتابی را یافته ام نثار روح. بلندآنان و همچنین توفیق مولفآن چنین کتابهایی ماندگار صلوات نثار هم شهدا وهمچنین همه عزیزان تفحص و مولفآن عزیز صلوات میورتمه.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)