دانلود کتاب تقویم نجومی گردان سپهر (تیر ماه 1394 هجری شمسی)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تقویم نجومی گردان سپهر (تیر ماه 1394 هجری شمسی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تقویم نجومی گردان سپهر (تیر ماه 1394 هجری شمسی)

تقویم نجومی گردان سپهر در سال گذشته ارائه شد، اما بنا به دلائلی روند انتشار ماهانه آن به تعویق افتاد. در طول این مدت سعی شد که با حفظ محتوای تقویم استفاده از آن سهل تر گردد و نیز روش های محاسباتی دقیق تری بکار گرفته شود. در بازبینی مجدد، بخشهای پیچیده حذف گردید و تا حد امکان مطالب ارائه شده در تقویم ساده شد.

این تقویم به بررسی رویدادهای نجومی در طول یک ماه شمسی می پردازد و بخش عمده ای از رویدادهای نجومی را در محدوده دانش آسترولوژی (Astrology) ارئه می نماید.همچنین بخش جدیدی تحت عنوان "آسمان در این روز" به تقویم اضافه گردیده است که رخدادهای آسمانی قابل رؤیت را با اطلاعات مربوط به آنها ارائه می نماید، این بخش در حال حاضر محدود بوده و بصورت آزمایشی ارائه شده است و هدف آن آشنایی خواننده با چگونگی مشاهده عینی برخی رخدادهای آسمانی و اجرام سماوی است.

 

 ۱۰۰ صفحه، ۲۱۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب تقویم نجومی گردان سپهر (تیر ماه 1394 هجری شمسی)

برای دانلود کتاب تقویم نجومی گردان سپهر (تیر ماه 1394 هجری شمسی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تقویم نجومی گردان سپهر (تیر ماه 1394 هجری شمسی)
kamil khandani
۱۳۹۵/۱۲/۱۰
جالب بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)