دانلود کتاب تقویم نجومی گردان سپهر (دی ماه 1393)

  • از: وجیهه قشقائی
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب تقویم نجومی گردان سپهر (دی ماه 1393) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیک

برای دانلود قانونی کتاب تقویم نجومی گردان سپهر (دی ماه 1393) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تقویم نجومی گردان سپهر (دی ماه 1393)

تقویم نجومی گردان سپهر بصورت ماهیانه انتشار می یابد. در این تقویم نجومی رویدادهای نجومی یک ماه شمسی به تفکیک روز و به ترتیب زمان وقوع بدقت محاسبه و طبقه بندی شده اند تا علاقه مندان به نجوم بتوانند به بررسی و مطالعه آنها بپردازند. این اطلاعات با استفاده و مقایسه داده های چندین نرم افزار نجومی قدرتمند تهیه شده و به شکلی بسیار ساده و قابل فهم قالب بندی شده اند. تمامی اطلاعات نجومی این تقویم با دقت زمانی بالا برای تمامی شهرهای کشور ایران قابل استفاده است و تنها بخش طلوع و ظهر و غروب سیارات در حال حاضر تنها برای شهر تهران قابل استفاده می باشد که امیدواریم بزودی شهر های دیگری را نیز به این بخش اضافه نماییم.

فهرست مطالب

راهنما

اتصالات سیارات

تحویل سیارات به بروج و منازل بیست و هشتگانه قمر

زمان دقیق طلوع و ظهر و غروب سیارات

اطلاعات مربوط به صورت های آسمانی

 ۵۰ صفحه، ۱۶۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای دانلود کتاب تقویم نجومی گردان سپهر (دی ماه 1393)

برای دانلود کتاب تقویم نجومی گردان سپهر (دی ماه 1393) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تقویم نجومی گردان سپهر (دی ماه 1393)