دانلود کتاب تقویم نجومی گردان سپهر (مرداد ماه 1394 هجری شمسی)

  • از: وجیهه قشقایی
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب تقویم نجومی گردان سپهر (مرداد ماه 1394 هجری شمسی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تقویم نجومی گردان سپهر (مرداد ماه 1394 هجری شمسی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تقویم نجومی گردان سپهر (مرداد ماه 1394 هجری شمسی)

تقویم نجومی گردان سپهر در سال گذشته ارائه شد، اما بنا به دلائلی روند انتشار ماهانه آن به تعویق افتاد. در طول این مدت سعی شد که با حفظ محتوای تقویم استفاده از آن سهل تر گردد و نیز روش های محاسباتی دقیق تری بکار گرفته شود. در بازبینی مجدد، بخشهای پیچیده حذف گردید و تا حد امکان مطالب ارائه شده در تقویم ساده شد.

این تقویم به بررسی رویدادهای نجومی در طول یک ماه شمسی می پردازد و بخش عمده ای از رویدادهای نجومی را در محدوده دانش آسترولوژی (Astrology) ارئه می نماید.همچنین بخش جدیدی تحت عنوان "آسمان در این روز" به تقویم اضافه گردیده است که رخدادهای آسمانی قابل رؤیت را با اطلاعات مربوط به آنها ارائه می نماید، این بخش در حال حاضر محدود بوده و بصورت آزمایشی ارائه شده است و هدف آن آشنایی خواننده با چگونگی مشاهده عینی و رصد مستقیم برخی رخدادهای آسمانی و اجرام سماوی است.

 ۱۱۵ صفحه، ۲۵۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب تقویم نجومی گردان سپهر (مرداد ماه 1394 هجری شمسی)

برای دانلود کتاب تقویم نجومی گردان سپهر (مرداد ماه 1394 هجری شمسی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تقویم نجومی گردان سپهر (مرداد ماه 1394 هجری شمسی)
sana hadi
۱۳۹۶/۴/۱۲
هر کتاب مخاطبی دارد...
اگر سطحتان در زمینه ای بالاست بروید کتاب های سطح بالا بخوانید!
من هاریسون رو ازبرم اگر سیسیل بخوانم ازش چیزی یاد نمیگیرم!
اما در نجوم این کتاب برایم عالی بود
شمایی که هدفتان نه بیشتر...
✨Star✨ .
۱۳۹۴/۵/۲
من واقعا عاشق نجوم و اخترشناسی ام و اطلاعات زیادی در این باره دارم ولی ای کاش رایگان می ذاشتید تا همه بتونن بخونن و لذت ببرن. در ضمن کتاب های بهتری هم در زمینه نجوم و ستاره شناسی هست. چرا اونا رو نمیذارید؟؟؟؟؟؟T_TT_T:-\o_O
وجیهه قشقایی
۱۳۹۴/۴/۱۶
جای تأسف است که شما کتاب را بدون درنظر گرفتن مفهوم آن مورد مطالعه و سپس نقد قرار می دهید. اگر منظور شما از سطحی و بی محتوا بودن عدم وجود حکم های عجیب و غریب مثل سعد بودن و نحس بودن و مناسب بودن برای بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)