دانلود کتاب تمرکز روی اصول عکاسی دیجیتال

تمرکز روی اصول عکاسی دیجیتال
بزرگنمایی
راهنمای مطالعه کتاب‌ها
برای مطالعه کتاب‌ها، لازم است اپلیکیشن کتابراه را در موبایل، تبلت یا رایانه خود نصب کنید.
جزییات کتاب
معرفی کتاب

کتاب "تمرکز روی اصول عکاسی دیجیتال" راهنمایی قابل دسترس برای گرفتن عکس هایی عالی

این کتاب بدون پرداختن به حاشیه، دقیقا روی هرآنچه که برای عکاسی نیاز است، تمرکز می کند. تا شما را قادر سازد از مردم، مکان ها و رویدادهای زندگی خود به طور عالی عکس بگیرید.

مدتی بود که جای کتاب های عکاسی دیجیتال را در نمایشگاه ها و کتابفروشی های داخلی خالی می دیدم و همواره مترصد فرصتی برای آغاز کاری در این راه بودم. تا اینکه در چند سفر به نمایشگاه های کتاب خارج از کشور با این سری از کتاب ها آشنا شدم و پس از مشورت با کارشناسان و متخصصین عکاسی، آنها را برای ترجمه و نشر انتخاب کردم با این امید که دوستداران هنر عکاسی بتوانند کتاب های در خور و جامع در اختیار داشته باشند.
شاید طنز به نظر برسد (مخصوصاً برای والدین خیلی سنتی ما) اما وقتی این جمله روزی 50 بار از بزرگراه همراه ماشین ها سرازیر می شود، برایتان مفهومی از یادگیری به همراه می آورد. شما با به کار انداختن ابتکارتان یادگیری را شروع و دانش را جستجو می کنید و شروع به تجربه اندوزی می کنید، و این کارها را در عمل با یک قدم به پیش گذاشتن در مسیر اکتشاف یاد می گیرید.
هیچ کس با این دانش که بتواند عکس های عالی بگیرد به دنیا نیامده است. اما به قول معروف دارای چشمی برای دیدن یک عکس خوب هستید یا شاید هم از آن دسته از آدم های مستعد هستید که استعداد  استفاده از دوربین و کامپیوتر را دارند. اما با هر توانایی و ذوقی، موفقیت با تمرین، مطالعه و تجربه و تعهد همراه است.
اگر این کتاب اولین کتاب عکاسی شماست که می خوانید، بگذارید اولین قدم هم باشد. من سعی کرده ام این کتاب را طوری بنویسم که برای فهمیدن آن نیازی به دانش عکاسی و تجربه در مورد دوربین دیجیتال و کامپیوتر و حتی عکس گرفتن هم نداشته باشد. همانطور که از عنوانش پیداست این کتاب یک راهنمای پایه ای می باشد که امیدوارم شما را در برداشتن همان قدم اول، برای یک سفر خلاقانۀ طولانی کمک کند.

ادامه
کاربر مهمان

کاربر گرامی، برای ثبت نظر ابتدا ثبت نام کنید یا وارد شوید.

reza mirzayi
۲۰ ساعت قبل
عرض سلام و خسته نباشید واقعا کتابتون عالیه سال خوبی داشته باشین
Ali Naderi
۱۴ روز قبل
دست شما درد نکند.
farhad beigi
۱۳۹۵/۱۰/۲۹
عالی
وحید نظری
۱۳۹۵/۸/۲۱
ممنون از اپلیکیشن لطفا کتاب های آموزشی در مورد نورپردازی و عکاسی بیشتر باشن جهت دانلود.کلا به ده کتاب نمیرسه در زمینه آموزش عکاسی
محسن اسماعیلی
۱۳۹۵/۶/۱۸
در این کتاب اصول کلی عکاسی دیجیتال به زبانی ساده بیان شده است و از پرداختن به جزییات اجتناب شده است .مناسب برای افرادی که می خواهند اولین مطالعاتشون در مورد عکاسی دیجیتال را شروع کنند .برای بقیه مطالب جدیدی ندارد . به نظر من حجم مطالب ارایه شده در این کتاب حتی برای شروع چندان کافی نیست و قیمت نسخه الکتریکی این کتاب مقداری زیاد است .
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه