دانلود کتاب تن تن: پرواز شماره 714


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تن تن: پرواز شماره 714 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تن تن: پرواز شماره 714

کتاب تن تن: پرواز شماره 714 به قلم هرژه، ماجرای سفر تن تن و دوستانش به مقصد سیدنی جهت شرکت در یک کنفرانس فضانوردی را به تصویر می‌کشد.

تن تن: پرواز شماره 714 (Flight 714) بیست و دومین کتاب از مجموعه «ماجراهای خبرنگار افسانه‌ای تن تن» است که با روایتی ساده و روان به همراه تصاویری رنگی و جالب برای کودکان به صورت کمیک ارائه شده است.

موضوع کتاب تن تن: پرواز شماره 714 چیست؟

در این داستان می‌بینید که پرده از چهره‌ی رازآلود راستاپاپولوس برداشته می‌شود. راستاپاپولوس کمک خلبان حریصی است که چهره‌ای شبیه به گاوچران‌های مدرن تگزاس به خود می‌گیرد و همیشه به دنبال این است که پول نقد جمع‌آوری کند. شباهت میان تونل زیرزمینی که در این کتاب به آن‌ها اشاره شد و تونلی که در کتاب زندانی‌های معبد خورشید آمده به نوعی ارتباط بین عجایب کهن و موجودات ناشناخته فرا زمینی را بررسی می‌کند.

در این داستان برای نخستین بار المان‌های علمی تخیلی و همچنین ماوراء الطبیعه را در این مجموعه خواهید دید که در نهایت معمای اصلی نیز حل نشده باقی می‌ماند.

درباره مجموعه تن تن:

ماجراهای تن تن و میلو از مشهور‌ترین داستان‌های مصور هرژه (Herge)، درباره اتفاقاتی‌ست که برای تن تن «خبرنگاری کاوشگر، ماجراجو و زیرک» و میلو «سگ باهوش و وفادار او» رخ می‌دهد. تن‌تن که قهرمان اصلی این داستان‌هاست اغلب به صورت تصادفی در مسیر اتفاقاتی عجیب قرار می‌گیرد و سعی می‌کند توطئه‌های پی در پی را کشف کند. در این ماجراها دوستان دیگری نیز به او کمک خواهند کرد.

داستان‌های این مجموعه سبکی رئالیستی دارند که از رویدادهای تاریخ جنگ جهانی اول و دوم آغاز می‌شوند و تا اوج جنگ سرد و رقابت دو ابرقدرت امتداد پیدا می‌کنند. شاخصه‌های تاریخی بسیاری در این داستان‌ها وجود دارد؛ گاهی هم ماجرا‌ها جنبه سیاسی دارند.

مجموعه داستان تن تن تا به حال به بیش از 70 زبان دنیا ترجمه و بیش از 200 میلیون نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رفته‌ است.

کتاب تن تن: پرواز شماره 714 برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای کودکان دبستانی علاقه‌مند به داستان‌های جذاب به رشته‌ی تحریر درآمده است.

 ۶۵ صفحه، ۱۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-7118-22-3 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب تن تن: پرواز شماره 714

برای دانلود کتاب تن تن: پرواز شماره 714 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تن تن: پرواز شماره 714
فربد چمبر
۱۳۹۹/۶/۲۷
کتاب خیلی خوبی بود
Amin Sobhi
۱۳۹۹/۳/۴
اولین سری کتابهای من. چه لذتی. چه دورانی. چه تن تنی❤
MOHAMAD Abtahi
۱۳۹۹/۱/۲۴
من عاشق کتاب‌های تن تن هستم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)