دانلود کتاب تو! آیا به سیستم گوارشت اهمیت می دهی؟


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تو! آیا به سیستم گوارشت اهمیت می دهی؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تو! آیا به سیستم گوارشت اهمیت می دهی؟

در کتاب تو! آیا به سیستم گوارشت اهمیت می‌دهی؟ نوشتۀ دکتر مایکل فردریک رویزن و دکتر محمد سی اوز، این بار با اسرار حیاتی در مورد گوارش آشنا می‌شوید از جمله: استرس موجب زخم معده می‌شود،بوی بدن دهان شما، از دهان ناشی می‌شود، خون در مدفوع شما معمولاً از سرطان حکایت می‌کند.

کتاب ششم دکتر مایکل فردریک رویزن و محمد سی اوز با عنوان تو! آیا به سیستم گوارشت اهمیت می‌دهی؟ (You! The Owner's Manual: an Insider's Guide to the Body that Will Make You Healthier and Younger) به ما می‌گوید: درون بدن ما درست همانند یک خانه حاوی یک سری لوله‌ها و کابل‌های پوشیده شده است. ما دارای بزرگ‌ترین مجرا که دستگاه گوارشی است، هستیم. کار اصلی سیستم گوارش همچون مغز انسان پیچیده است و سعی می‌کند چیزهای مربوط به شما و حتی چیزهایی که به شما و دنیای بیرونتان ربط دارد، مثل آب و غذا را، مدیریت کند. دستگاه گوارشی مثل سیستم لوله‌کشی منزل شما است. این خط مجرای گوارشی اساساً یک راه به داخل و یک راه به بیرون دارد. همچنین تعداد زیادی ورودی‌های کوچک دارد که کمک می‌کنند مواد غذایی در سراسر بدن شما تحویل داده شود. غذا را از مری به معده برده و سپس از میان رودۀ 792 سانتی‌متری عبور می‌کند و در انتها به رودۀ بزرگ می‌رسد.

دکتر مایکل رویزن (Dr. Michael Fredric Roizen) یک متخصص بیهوشی و داخلی آمریکا است، نویسنده‌ای که برنده جایزه و افسر ارشد سلامتی در کلینیک کلیولند شده است. محمت آز یا دکتر محمد سی اوز (Mehmet Cengiz Oz)، پزشک جراح و متخصص قلب، ترک‌تبار آمریکایی است. شهرتش بیشتر به‌خاطر برنامۀ تلویزیونی دکتر آز است. وی حامی تئوری پزشکی جایگزین است. در کتاب، تو! آیا به سیستم گوارشت اهمیت می‌دهی؟، به نقل از نویسندگان این کتاب آمده است:
سرطان رودۀ بزرگ، به‌خاطر این‌که علایم مشخص زیادی ندارد، پنهان است و همچنین مردم ترجیح می‌دهند بیشتر از رودۀ بزرگ به عنوان یک گنداب گوارشی صحبت کنند. این کتاب ترجمۀ ندا محبتی است که توسط انتشارات افراز به نشر رسیده است.

 ۴۸ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-7640-62-5 

چاپ ۱۳۸۴، قیمت الکترونیکی: ۳۴۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

اسرار حیاتی در مورد گوارش
آناتومی سیستم گوارشی شما
دهان
جویدن
مری
معده
کیسه‌ی صفرا
روده‌ها
راست‌روده و مقعد
سیستم گوارش شما: طرح عملی برای جوان‌تر زیستن
اقدام شماره یک:مرحله اول: فیبر بخورید و بعدش هم آب بنوشید
اقدام شماره‌ی 2: چیزهایی که می‌خورید را تغییر دهید
انواع مختلف دسر را امتحان کنید
اقدام شماره‌ی 3‌: واقعاً آنچه را که می‌خورید احساس کنید
اقدام شماره‌ی 4: مکمل غذایی
جلوی گازهای خروجی را نگیرید
اقدام شماره‌ی 5: 120 ثانیه در دستشویی بمانید
اقدام شماره‌ی 6: تمیز کردن
رطوبت را خشک کنید

راهنمای دانلود کتاب تو! آیا به سیستم گوارشت اهمیت می دهی؟

برای دانلود کتاب تو! آیا به سیستم گوارشت اهمیت می دهی؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تو! آیا به سیستم گوارشت اهمیت می دهی؟
حمیدرضا مرادی
۱۳۹۶/۶/۳
عالی بود. خیلی از مشکلات گوارشی تواین کتاب مورد بررسی قرار گرفته بود
حمید اسماعیل زاده
۱۳۹۶/۵/۲۰
خوب , عالی , ترجمه یک کمی درست جمله بندی نشده بود
محمد حسین هاشم الحسینی
۱۳۹۶/۴/۲۷
خیلی ابتدایی و ساده است. برای من که بار علمی به همراه نداشت. از طرفی نه به منابع اشاره کرده و نه اصطلاحات علمی را به انگلیسی نوشته است.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۳)