دانلود کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل

  • از: جورج سمیوئل کلاسون، حسین خسروی
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید کتاب صوتی
 ۲ ساعت و ۵۰ دقیقه، ۱۵۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل

کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل اثر جورج سمیوئل کلاسون، با شیوه‌ای متفاوت به شما می‌آموزد که چگونه دارایی و اموالتان را افزایش دهید. 

ثروتمندترین مرد بابل (The richest man in Babylon) حاوی راهنمایی‌های عملی و ارزشمندی است که می‌تواند به رفع کمبودها و مشکلات مالی کمک کند. این کتاب، هم به لحاظ ادبی و هم به لحاظ راهنمایی‌های مالی و اقتصادی، جالب توجه است.

در برابر شما، آینده مانند راهی که به فواصل دور می‌رسد، گسترده شده است. راهی که در میان آن آرزوهایی است که دوست دارید به آن‌ها دست یابید. تصمیماتی که باعث شعف شما می‌شود و خواسته‌هایی که دوست دارید آن‌ها را تجربه کنید.

برای این‌که به آرزوها و خواسته‌های خودتان دست یابید، باید بتوانید از پول‌تان به بهترین شکل استفاده کنید. از اصولی که این کتاب به شما آموزش می‌دهد پیروی کنید. اجازه دهید که این اصول دارایی شما را افزایش دهند و به زندگی شاد و راحتی که بعد از آن خواهید داشت دست پیدا کنید.

این اصول مثل قانون جاذبه، جهانی هستند و در همه‌جا یکسان هستند. شاید همان‌طور که برای سایرین هم مفید بودند، برای شما هم مفید باشند و باعث دستیابی شما به دارایی بیشتر، حساب بانکی مملو از پول و روند مالی مناسب در زندگی شوند.

جورج ساموئل کلاسون (George Samuel Clason) نویسنده آمریکایی متولد لوئیزیانا بوده و دارای دو کمپانی به نام‌های کمپانی نقشه کلاسون و شرکت انتشارات کلاسون بوده و در خلال جنگ‌های آمریکا با اسپانیایی‌ها وارد ارتش شده است. کمپانی نقشه کلاسون نخستین ناشر کتاب نقشه راه‌ها در ایالات متحده آمریکا است. او در طول حیات خود دو بار ازدواج کرد. وی در کالیفرنیا درگذشت.

این کتاب در سراسر جهان میلیون‌ها نفر مخاطب دارد و بسیاری از آن‌ها با به کار بستن مثال‌های کتاب ثروتمند ترین مرد بابل به ثروت رسیده‌اند. چرا که می‌توان زندگی و قواعد آن در شهر باستانی بابل را تا حد زیادی با زندگی در دنیای قرن 21؛ از  لحاظ  اقتصادی مشابه دانست.

فهرست مطالب

۲۳ دقیقه
بخش اول
۱۶ دقیقه
بخش دوم
۲۶ دقیقه
بخش سوم
۲۰ دقیقه
بخش چهارم
۹ دقیقه
بخش پنجم
۱۶ دقیقه
بخش ششم
۲۰ دقیقه
بخش هفتم
۱۴ دقیقه
بخش هشتم
۲۴ دقیقه
بخش نهم
۵ دقیقه
بخش دهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل

برای دانلود کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل
فرهاد شعبانی خواه
۱۳۹۷/۵/۲۴
واقعا راوی (گوینده) خیلی خیلی بده،، ، کتاب رو بگیرین خودتون بخونید خیلی بهتره تا اینو گوش بدین. بعضی جاهاااا وسط کتاب خوندن ( راوی) خمیازه میکشه😂😂😂 چی بگه ادم ولی خود کتاب عالیه
Nima Ahora
۱۳۹۷/۵/۲۳
افتضاهه گوینده مبتدی و پر از اشکال با این همه اشکال یا کتابراه این کتاب رو گوش نداده یه واقعا بیشتر از مشتری مداری فکر سود و نفی شخصیشه....
باد این کتاب رایگان میشد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)