دانلود کتاب جاده موفقیت: راهنمای کلاسیک برای رسیدن به موفقیت مالی و شادی و شادکامی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب جاده موفقیت: راهنمای کلاسیک برای رسیدن به موفقیت مالی و شادی و شادکامی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب جاده موفقیت: راهنمای کلاسیک برای رسیدن به موفقیت مالی و شادی و شادکامی

کتاب جاده موفقیت، راهنمای کلاسیک برای رسیدن به موفقیت مالی و شادی و شادکامی اثر ناپلئون هیل و ترجمه مهدی قراچه‌داغی است. این کتاب یک راهنمای بزرگ است و به نفع شماست که به توصیه‌هایش توجه کنید.

موضوع اصلی کتاب جاده موفقیت: راهنمای کلاسیک برای رسیدن به موفقیت مالی و شادی و شادکامی (Road to success: putting the principles of think and grow rich into action in your life) موفقیت در کسب و کار است.

ناپلئون هیل (Napoleon Hill) در سال 1883 در ویرجینیا متولد شد و در سال 1970، پس از دوره‌ای طولانی و موفق، به‌عنوان مشاور رهبران تجاری، سخنران و نویسنده، درگذشت. بیندیشید و ثروتمند شوید پرفروش‌ترین کتاب تاریخ در حوزهٔ خود است که موفقیتش، هیل را بدون اتکا به غیر میلیونر کرد. از دیگر آثار او می‌توان به کتاب‌ چگونه بر سختی‌های زندگی غلبه کنیم اشاره کرد.

در بخشی از کتاب جاده موفقیت می‌خوانیم:

به لحاظ جثه، انسان یک‌صد میلیون برابر زنبور حجم دارد اما به لحاظ هوشی، زنبور یک‌صد میلیون برابر از انسان هوشمندتر است. انسان با غرور و افتخار به ساخته دست خود نگاه می‌کند، به آسمان‌خراش‌های سر به فلک کشیده، و در دل می‌گوید: «ببین من چه موجود خارق‌العاده‌ای هستم. ببین چه ساختمان‌های رفیعی ساخته‌ام. ببین تکامل در انسان چه کرده. ببین من چه ثروتی ایجاد کرده‌ام.»

زنبور کوچک هوشمند در حالی‌ که در مدخل ورودی کندویش نگهبانی می‌دهد، لاف و گزاف انسان را می‌شنود و می‌گوید: «بله، واقعیت دارد که تو تغییراتی چشم‌گیر در زمین ایجاد کرده‌ای. تو خاک را به آسمان‌خراش تبدیل کرده‌ای. تو لوکوموتیوهایی قدرتمند ساخته‌ای. تو بر آسمان مسلط شده‌ای. تو فاصله زمین تا ستاره‌ها را اندازه گرفته‌ای. اما کاری که با وجود این همه دستاوردهایت انجام نداده‌ای این است که توانمندی‌های مغز درون کاسه سرت را به‌درستی ارزیابی نکرده‌ای. مسئله دیگری که به آن توجه نداشته‌ای، روحیه اجتماعی است. تو باید درک کنی در دنیا چیزی وجود دارد که از رفاه فردی تو بزرگ‌تر است. تو برای هدف‌های خودخواهانه کار می‌کنی. می‌خواهی آنچه را همکارانت به دست آورده‌اند از آن‌ها بستانی. تو هنوز به روح کندو که ما زنبورهای کوچک نظاره‌گر آن هستیم، پی نبرده‌ای. ما به سود کندو عسل ذخیره می‌کنیم. اما تو پول ذخیره می‌کنی تا به کمک آن از همکارت به سود خود بهره‌برداری کنی.»
به راستی که چه حشره حیرت‌انگیزی است!

چه درس‌های حیرت‌انگیزی می‌تواند به ما بدهد. کافی است به تماشای آن بنشینیم و عادت‌ها و فکرش را تجزیه و تحلیل کنیم. زنبور تنها موجودی است که می‌تواند جنسیت نوزاد خود را کنترل کند، ولی ما با تمام درایتی که در خود سراغ داریم از عهده این مهم بر نمی‌آییم. زنبور عسل کوچک می‌تواند جنسیت را کنترل کند.

فهرست مطالب

بخش 1: جاده منتهی به موفقیت پانزده تابلوی راهنما
فصل 1: آرزو به عنوان هدفی قطعی در زندگی
فصل 2: اعتماد به‌ نفس
فصل 3: ابتکار
فصل 4: تصور و تخیل
فصل 5: اشتیاق
فصل 6: عمل و اقدام
فصل 7: خویشتنداری
فصل 8: عادت کار کردن بیش از میزان  حقوق دریافتی
فصل 9: شخصیت جذاب
فصل 10: درست‌اندیشی
فصل 11: تمرکز
فصل 12: مداومت
فصل 13: درس گرفتن از شکست
فصل 14: صبر و تحمل
فصل 15: به‌کار بردن قوانین طلایی
بخش 2: موفقیت
بخش 3: رهبری
بخش 4: قدرت بسط بینش و پنداره

 ۱۸۴ صفحه، ۶۰۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-826-6 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۴۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب جاده موفقیت: راهنمای کلاسیک برای رسیدن به موفقیت مالی و شادی و شادکامی

برای دانلود کتاب جاده موفقیت: راهنمای کلاسیک برای رسیدن به موفقیت مالی و شادی و شادکامی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  جاده موفقیت: راهنمای کلاسیک برای رسیدن به موفقیت مالی و شادی و شادکامی
محمد چنگانی
۱۳۹۷/۹/۳۰
کتابهای ناپلئون هیل همشون عالیند..
حمیدرضا ازاده
۱۳۹۶/۹/۲۷
سلام خیلی عالیه کتابهای صوتی تون من دنبال بودم
عبدالرحمن عزیزی
۱۳۹۶/۹/۹
به به ازاین همه سکه وجواهرات. ممنون بابت زحماتتان
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)