دانلود کتاب صوتی جهنم، بهشت


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جهنم، بهشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی جهنم، بهشت

کتاب صوتی جهنم، بهشت اثر جومپا لاهیری، درباره‌ی خانواده‌ای بنگالی است که در آمریکا اقامت دارند و با مردی عجیب و غریب آشنا می‌شوند.

جومپا لاهیری (Jhumpa Lahiri)، نویسنده آمریکایی هندی‌تبار است. لاهیری با نخستین اثرش، مجموعه داستان مترجم دردها (۱۹۹۹)، برنده جایزه ادبی پولیتزر در سال ۲۰۰۰ شد.

در قسمتی از کتاب صوتی جهنم، بهشت (Hell Heaven) می‌شنویم:

پراناب چاکرابورتی در اصل برادر کوچک‌تر پدرم نبود. او یک مرد بنگالی و اهل کلکته بود که در اوایل دهه هفتاد سر و کله‌اش در زندگی اجتماعی والدینم پیدا شد، زمانی‌ که در یک آپارتمان اجاره‌ای در میدان مرکزی زندگی می‌کردند و می‌توانستند تعداد دقیق آشنایان خود را با یک دست بشمارند. اما من هیچ عمویی نداشتم که واقعاً آمریکایی باشد، و به من یاد داده شده بود که او را عمو صدا بزنم. به همین روال او همیشه پدرم را به صورت رسمی صدا می‌زد و به او شامال‌دا می‌گفت. و مادرم را هم به‌جای آپارنا، بودی صدا می‌زد، طبق یک سنت بنگالی برای صدا کردنِ زنِ برادر بزرگ‌تر به‌ جای استفاده از اسم کوچکش.

بعد از اینکه عمو پراناب با والدینم دوست شد اعتراف کرد آن روز که برای بار اول او را می‌دیدیم، من و مادرم را به‌ دنبال یک بعد از ظهر بهتر در خیابان‌های اطراف کمبریج تعقیب کرده بود. جایی‌که من و مادرم قصد کرده بودیم بعد از تعطیلی مدرسه‌ام، در آن پرسه بزنیم. در طول خیابان ماساچوست و داخل و خارج بازارچه کوپ، جایی که مادرم می‌خواست به اثاثیه‌های به حراج گذاشته شده نگاه کند، دنبالمان آمده بود. داخل محوطه حیاط همراه با ما پرسه زده بود.

 ۵۱ دقیقه، ۴۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

۲۷ دقیقه
بخش اول
۲۵ دقیقه
بخش دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی جهنم، بهشت

برای دانلود کتاب صوتی جهنم، بهشت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  جهنم، بهشت
نرگس دهقانی
۱۳۹۷/۵/۳۰
چقدرخوبه که اینهمه کتاب صوتی رایگان گذاشتین. کتابراه عاشقتم. این کارتون برای کسانی مثل من که عاشق کتاب هستندعااالیه وقابل ستایش. ممنون بابت کتابهی رایگان
parnian s
۱۳۹۷/۹/۱۹
داستان زیبا وآموزنده‌ای بود. داستانی از زندگی سه زن از گروه سنی مختلف اما تقریبا با یک مشکل عاطفی. هر کدام به نوعی دچار عشقی بی‌فرجام میشوند. لحن وصدای گوینده نیز عالی بود.
Setareh Shafiei
۱۳۹۷/۵/۷
کتاب خوبی بود. دوست داشتم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۵۲)