دانلود کتاب صوتی جوجه اردک زشت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جوجه اردک زشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید کتاب صوتی
 ۲۰ دقیقه، ۱۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب صوتی جوجه اردک زشت

کتاب صوتی جوجه اردک زشت نوشته هانس کریستین آندرسن، توسط عاطفه مولائی طبری، عادله نهاوندیان، سینا صبا، طاهره گل پور، الهه یعقوبی به صورت نمایشنامه برای کودکان اجرا شده است.

در یک دهکده مزرعه‌ای بود که حیوانات زیادی در آن زندگی می‌کردند. خانه‌ی خانم اردکه کنار کلبه‌ی قدیمی در مزرعه بود. آخر تابستان بود و خانم اردکه روی تخم‌هایش نشسته بود تا جوجه‌هایش به دنیا بیایند. همین‌طور که روی تخم‌ها خوابیده بود ناگهان تخم‌ها شروع به حرکت کردند.

جوجه اردک‌ها با نوک‌های کوچک و قشنگشان پوسته‌ی تخم‌هایشان رو شکستند و یکی یکی بیرون آمدند. به‌جز یکی ازآن‌ها که وقتی بیرون آمد جوجه اردک زیبایی نبود و به واسطهٔ زشتی‌اش مورد ریشخند و تمسخر هر روزهٔ دیگر حیوانات مزرعه قرار می‌گیرد، تا اینکه با رسیدن به سن بلوغ به قوی سپید زیبایی تبدیل می‌شود و شگفتی و شرمساری دیگر حیوانات را برمی‌انگیزد.

نویسنده کتاب جوجه اردک زشت (‎The ugly duckling)، هانس کریستین آندرسن (Hans Christian Andersen)، نویسنده معروف اهل دانمارک است، از وی عموماً به عنوان نویسنده قصه‌های کودکانه یاد می‌شود. از معروف‌ترین داستان‌هایش می‌توان از پری دریایی کوچولو، بندانگشتی، جوجه اردک زشت، زندگی من، ملکه برفی، دخترک کبریت فروش و لباس جدید امپراتور نام برد. قصه‌های اندرسن به 150 زبان دنیا ترجمه شده و هنوز هم در جهان خوانندگان بسیار دارد.

فهرست مطالب

۲۰ دقیقه
جوجه اردک زشت

راهنمای دانلود کتاب صوتی جوجه اردک زشت

برای دانلود کتاب صوتی جوجه اردک زشت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی جوجه اردک زشت
نجمه دستوری
۱۳۹۷/۱/۲۲
خیلی قشنگه و به نظرم خیلی هم بامعناست
Mahnaz Safari
۱۳۹۶/۱۱/۱۰
من و پسرم این قصه رو خیلی دوست داشتیم بضاعت مالی من در این حد بود که بتونم با دانلود این کتاب پسرمو خوشحال کنم خیلی قشنگ ممنون پایدار و شاد باشید سپاس فراوان از برنامه بی همتاتون 👏💜
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)