دانلود کتاب حاجی بخشی: خاطرات شفاهی ذبیح الله بخشی

  • از: محسن مطلق
  • ناشر: انتشارات عماد فردا
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب حاجی بخشی: خاطرات شفاهی ذبیح الله بخشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب حاجی بخشی: خاطرات شفاهی ذبیح الله بخشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب حاجی بخشی: خاطرات شفاهی ذبیح الله بخشی

این کتاب حاصل مصاحبه‌های محسن مطلق طی پنجاه و دو دیدار است که روایتی از زندگی حاجی بخشی را از دوران کودکی تا سال‌های پس از جنگ تحمیلی عراق علیه ایران بازگو می‌کند.

" از مخالفت هم نباید بترسیم، تا مخالفت نباشد کار خوب ما معلوم نمی شود. مخالف که اشتباهات ما را گفت، ما را به کارمان بیشتر آشنا می کند. دهان مخالف را که ببندیم خودمان به بیراهه می رویم. خودمان به دیوار می خوریم چرا که کسی نیست که خطرهای بین راه به ما بگوید."(ص187)
اینها آ خرین جملات کتاب خاطرات حاجی بخشی است. شاید حتی کسانی که سال ها حاجی بخشی را می شناسند باورشان نشود و دست کم این جنبه از شخصیت او را ندیده باشند، تا چه رسد به انبوه کسانی که فقط اسمی و شایعات درست و غلطی از حاجی بخشی شنیده اند. حاجی بخشی هم از آن افرادی است که شخصیتش بیشتر بر اساس "شنیده ها" و "شایعات" شناخته شده و هنوز هم هر کس تصوری و ذهنیتی از او در ذهنش دارد که غالبا غبارآلود و مشوه است. کتاب خاطرات او برای موافقان و مخالفان و حتی دشمنانش بسیار می تواند روشنگر باشد و تا حد زیادی این غبارها و ذهنیت ها را از چهره او بزداید.

 ۲۳۲ صفحه، ۱۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-6360-31-7 

چاپ ۱۳۹۰: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب حاجی بخشی: خاطرات شفاهی ذبیح الله بخشی

برای دانلود کتاب حاجی بخشی: خاطرات شفاهی ذبیح الله بخشی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  حاجی بخشی: خاطرات شفاهی ذبیح الله بخشی