دانلود کتاب حرکت در مدار بالاتر، چگونه جزو 10 درصد برتر جامعه قرار گیریم؟

  • از: محمد فراهانی فر
  • ۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب حرکت در مدار بالاتر، چگونه جزو 10 درصد برتر جامعه قرار گیریم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب حرکت در مدار بالاتر، چگونه جزو 10 درصد برتر جامعه قرار گیریم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب حرکت در مدار بالاتر، چگونه جزو 10 درصد برتر جامعه قرار گیریم؟

محمد فراهانی فر در کتاب حرکت در مدار بالاتر، چگونه جزو 10 درصد برتر جامعه قرار گیریم؟، در صدد کمک کردن به ماست تا شناخت بهتری از مسیر زندگی و مسیری که باید برای موفق شدن در زندگی برویم، بدست بیاوریم. 

همه ما مانند سیارات بر گرد مدار زندگی می‌چرخیم اما برخی در مدارهای پایین‌تر و برخی در مدارهای بالاتر. هر چه شما دانش خود را در مورد زندگی افزایش دهید، به مدار بالاتری می‌روید. این کار از طریق معاشرت با انسان‌های بزرگ، شرکت در دوره‌ها و کلاس‌ها و از طریق مطالعه قابل انجام است. برای همین هم اسم این کتاب را "حرکت در مدار بالاتر" گذاشته به امید آنکه بعد از خواندن آن در مدار بالاتری از زندگی قرار بگیرید. 

همه ما دوست داریم زندگی سرشار از موفقیت را تجربه کنیم. هر روز انسان‌هایی را می‌بینیم که پله‌های ترقی را طی می‌کنند و ما می‌مانیم که خدایا آن‌ها چه چیزی بیشتر از من دارند که موفق شده‌اند ولی من هنوز در جای خود مانده‌ام؟ هر چه فکر می‌کنیم جوابی پیدا نمی‌کنیم و برای آرام کردن ذهن خودم می‌گوییم که او پارتی داشته، دزدی کرده یا شانس آورده و دری به تخته‌ای خورده و پولی درآورده. خیلی از ما فکر می‌کنیم موفقیت اتفاقی است که گاهی برای عده‌ای رخ می‌دهد و برای اغلب مردم هم رخ نمی‌دهد و من هم مثل بقیه. 

درست برعکس تصور اغلب مردم، موفقیت یک امر اکتسابی است نه اتفاقی و روش موفق شدن را می‌شود آموخت. در کتاب حرکت در مدار بالاتر، چگونه جزو 10 درصد برتر جامعه قرار گیریم؟ بیاموزیم که اگر کارها را به روش درست انجام دهیم به نتیجه خواهیم رسید. نکته اینجاست که کسی به ما نمی‌آموزد که چطور موفق بشویم؟ نه مدرسه نه خانواده و نه دانشگاه راه رسیدن به موفقیت را به ما نمی‌آموزند. برعکس غالباً آموزش‌هایی در راستای موفق نشدن به ما می‌دهند. برای همین است که می‌بینیم اکثر فارغ‌التحصیلان دانشگاهی اگر هم کاری داشته باشند، کاری با سطح درآمد پایین است نه کاری در سطح مورد انتظارشان. 

کتاب حرکت در مدار بالاتر برای کسانی نگاشته شده که تصمیم دارند دانش موفق شدن را کسب کنند و زندگی‌شان را در ریل درست بیندازند. اگر شما هم تلاش‌هایی کرده‌اید اما به نتیجه نرسیده‌اید، آنچه به آن نیاز دارید دستورالعمل‌هایی است که در این کتاب ارایه‌ شده تا به شکل اصولی تغییرات را ایجاد کنید. تفاوت این کتاب با کتاب‌های مشابه در آن است که سعی شده برای شروع مسیر موفقیت تصویری جامع از نکات و مسائل مربوط ارایه شود و در برخی بخش‌ها که کاری باید انجام دهید دستورالعمل‌هایی ارایه‌شده که شما با پیروی از آن‌ها بتوانید به خواسته خود برسید. 

با این کتاب گام‌های اولیه برای حرکت در مسیر موفقیت برایتان روشن خواهد شد. متوجه می‌شوید که چگونه گام در راه موفقیت بگذارید و کارها را با چه روشی انجام دهید تا نتایج فوق‌العاده به دست آورید. اینکه چه اشتباهات رایجی در زندگی مردم هست که باید از آن‌ها اجتناب کنید و چه باورهای مزاحمی سر راهتان قرار دارد. کسانی که این کتاب را به‌ دقت مطالعه کنند و آموزه‌های آن را بکار ببندند طی مدت کوتاهی تغییرات را در زندگی خود خواهند دید و طعم خوش موفقیت را می‌چشند. 

اگر شما هم مانند میلیون‌ها نفر دلتان می‌خواهد زندگی بهتری داشته باشید، بهتر است حتی یک لحظه را هم برای شروع این راه از دست ندهید. کتاب حرکت در مدار بالاتر را با دقت مطالعه کنید و سعی کنید آموزه‌های آن را از همین امروز بکار ببندید. آنچه انتظار شما را می‌کشد چیزی فراتر از تصورات شما خواهد بود. 

برای به دست آوردن موفقیت ابتدا باید خود را به‌درستی بشناسیم چراکه موفقیت یک حس درونی است و برای هرکس به روشی معنی می‌شود. باید ارزش‌های خود را بشناسید و آن‌ها را اولویت‌بندی کنید. بر اساس ارزش‌های اولویت‌بندی شده اهدافی را در زندگی برای خود ترسیم کنید. از خود بپرسید در 50 سالگی می‌خواهید چه کسی باشید و دیگران چه قضاوتی راجع به شما داشته باشند. 

اهدافتان را به‌صورت خیلی شفاف برای خود تجسم کنید. خود را در آن حال تصور کنید و اجازه دهید احساس موفقیت را در آغوش بکشید تا ناخودآگاهتان درگیر شود.

در کتاب حرکت در مدار بالاتر، چگونه جزو 10 درصد برتر جامعه قرار گیریم می‌آموزیم:

چه موانعی مزاحم پیشرفت ماست؟
باورهای غلطی که ما را اسیر کرده‌اید.
عادت‌هایی که باید در خود پرورش دهیم تا به موفقیت برسیم.
و ده‌ها مطلب مفید دیگر در راه نیل به کامیابی.

فهرست مطالب

چگونه جزو 10 درصد برتر جامعه قرار گیریم؟
مقدمه
من چه مسیری را برای رسیدن به موفقیت سپری کردم؟
فصل اول: یک سه پایۀ خوشمزه
مزه‌های مختلف موفقیت
فصل دوم: سنگ‌های ریخته درراه
عدم شناخت هدف
تنبلی و کاهلی
ترسیدم شکست بخورم، پس شروع نکردم
زندان‌های خودساخته ذهن
عدم استمرار
عدم شناخت اولویت‌ها
فصل سوم: هشت کلید طلایی موفقیت
عامل بودن
داشتن هدف واضح
کارهای اصلی را اول انجام دادن
میز شامی بی‌انتها
خدا به ما دو گوش و یک دهان داده است.
برای پرواز کردن باید از عقاب آموخت نه از مار
کار تیمی
بازسازی قوا
فصل چهارم: راز افراد کبیر
هدف‌گذاری دقیق
سحرخیزی
مسئولیت‌پذیری
آموزش مداوم
ورزش و سلامتی
واگذاری کارها
شبکه اجتماعی
برنامه‌ریزی
قدرت نه گفتن
سرمایه‌گذاری
عمل‌گرایی
حرف آخر

 ۱۲۳ صفحه، ۶۴۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6908-65-6 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب حرکت در مدار بالاتر، چگونه جزو 10 درصد برتر جامعه قرار گیریم؟

برای دانلود کتاب حرکت در مدار بالاتر، چگونه جزو 10 درصد برتر جامعه قرار گیریم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  حرکت در مدار بالاتر، چگونه جزو 10 درصد برتر جامعه قرار گیریم؟
null null
۱۳۹۷/۴/۲۰
بسیار عالی
محمد فرمند
۱۳۹۷/۴/۲۳
من این کتاب را مطالعه کردم... برام خیلی جالب بود که چه اشتباهات ساده ولی اثر گذاری انجام می دادم
آتوسا متین رهبری
۱۳۹۸/۷/۱۶
من راستش از چند جمله این کتاب شدید دلگیر شدم اونجایی که یک پروژه رو با دلایل الکی و واقعی بدست آورد اونهم با ۳۰۰ میلیون بالاتر یا اینکه یک مدیر عامل اگه خودش چایی بریزه نشون دهنده اینه اوون شرکت کارش درست نیست
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)