دانلود کتاب حضرت داوود (ع) در آثار شاعران ایران و نقاشان جهان

  • از: پدرام حکیم زاده
  • ناشر: انتشارات شهر پدرام
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب حضرت داوود (ع) در آثار شاعران ایران و نقاشان جهان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب حضرت داوود (ع) در آثار شاعران ایران و نقاشان جهان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب حضرت داوود (ع) در آثار شاعران ایران و نقاشان جهان

کتاب حضرت داوود (ع) در آثار شاعران ایران و نقاشان جهان اثر پدرام حکیم زاده دربردارنده مجموعه‌ای از آثار نقاشی جهان و اشعار شاعران ایرانی با موضوع حضرت داوود (ع) است.

موضوعات دینی به ویژه موضوع زندگی پیامبران الهی در آثار هنرمندان جهان ارزش ویژه‌ای داشته و دارند. از یک سو در تاریخ هنر نقاشی جهان به ویژه اروپا از قرن دوازدهم تا بیستم میلادی به موضوع پیامبرانی که در کتب دینی بخش‌هایی از زندگی آنان نقل شده پرداخته شده است.

از سوی دیگر در سرزمین ایران با توجه به رهنمودهای دین اسلام به ویژه قرآن، شاعران با ذوق و قریحه که فرهنگ اسلامی را به خوبی درک کرده‌اند ابعاد مختلف زندگی پیامبران الهی را در آثار خود منعکس کرده‌اند.

حضرت داوود علیه‌السلام از انبیاء الهی است که خداوند به او حکمت عطا نمود. نام کتابش همانطور که در قرآن نیز به آن اشاره شده، زبور است. حضرت داوود صوت نیکویی داشت لذا هر گاه به خواندن زبور شروع می‌کرد انس و جن و پرنده و حیوان‌های وحشی نزد تسبیح موجودات آن حضرت اجتماع می‌نمودند. نام مبارک حضرت داوود شانزده بار در قرآن آمده است.

 ۴۰ صفحه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7811-23-8 

چاپ ۱۳۹۶: ۴۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب حضرت داوود (ع) در آثار شاعران ایران و نقاشان جهان

برای دانلود کتاب حضرت داوود (ع) در آثار شاعران ایران و نقاشان جهان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  حضرت داوود (ع) در آثار شاعران ایران و نقاشان جهان