دانلود کتاب حل المسائل روش‌های آماری و شاخص‌های بهداشتی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب حل المسائل روش‌های آماری و شاخص‌های بهداشتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب حل المسائل روش‌های آماری و شاخص‌های بهداشتی

کتاب حل المسائل روش‌های آماری و شاخص‌های بهداشتی نوشته‌ی حمید زعیم کهن، فاطمه نادری مقدم و هومن بخشنده آبکنار، موضوعاتی مانند آنالیز واریانس، توزیع نرمال، شاخص‌های رخداد بیماری، تحلیل مطالعات اپیدمیولوژیک و... را مورد بررسی قرار می‌دهد.

بدون شک تمام تحولاتی که با سرعتی باور نکردنی در علوم پزشکی ناظر آن هستیم متاثر از تحقیقاتی است که متخصصین علم و فن انجام می‌دهند. از طرف دیگر هر یافته‌ای که از تحقیق و پژوهش به دست می‌آید بدون بهره‌گیری از روش‌های آماری و شاخص‌های بهداشتی ارزشی نداشته و قابل تعمیم و استناد نیست.

بنابراین کلیه افرادی که در علوم پزشکی در حال تعلیم و تعلم و تحقیق و تفحص هستند بدون آشنایی با روش‌های آماری و شاخص‌های بهداشتی نه تنها در درک مفاهیم علمی بلکه در طراحی و انجام پژوهش‌های تحقیقاتی نیز توانایی و تسلط کامل را نخواهند داشت.

در کتاب حل المسائل روش‌های آماری و شاخص‌های بهداشتی (solutions guide for statistical methods and health indices) علاوه بر پاسخ به سوالات و تمرین‌های درسی، مطالب درسی هم با استناد به آنچه که در این اثر ذکر شده مرور و به طور مختصر شرح داده است.

 ۲۲۴ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-238-070-8 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1: مفهوم آمار و بیان توزیع نتیجه مشاهدات
فصل 2: توصیف عددی نتیجه مشاهدات
فصل 3: احتمالات
فصل 4: توزیع نرمال
فصل 5: برآورد
فصل 6: آزمون فرضیه
فصل 7: آنالیز واریانس
فصل 8: بستگی بین صفات
فصل 9: شاخص‌های رخداد بیماری
فصل 10: تحلیل مطالعات اپیدمیولوژیک

راهنمای دانلود کتاب حل المسائل روش‌های آماری و شاخص‌های بهداشتی

برای دانلود کتاب حل المسائل روش‌های آماری و شاخص‌های بهداشتی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  حل المسائل روش‌های آماری و شاخص‌های بهداشتی