دانلود کتاب خانه‌های دوش به دوش

  • از: خدیجه قاسمی
  • ناشر: نشر روزگار
  • ۲۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب خانه‌های دوش به دوش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب خانه‌های دوش به دوش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب خانه‌های دوش به دوش

داستان کتاب خانه‌های دوش به دوش، حکایت دختر ترسویی است که ذکر دوران کودکی‌اش را فراموش کرده و به دنبال صداهای عجیبی می‌رود که از خانه‌ی مجاور به گوشش می‌رسد. خدیجه قاسمی در این رمان ترس، عشق و واقعیات را با هم ترکیب کرده است.

در رمان خانه‌های دوش به دوش، می‌خوانیم که چگونه در نیمه‌های شب، سرمه صداهای عجیب می‌شنود و وسایلش به طور عجیبی مرتبا گم می‌شوند. همچنین زمانی که سرمه عاشق پسری به نام پژمان می‌شود و با او نامزد می‌کند، اتفاقاتی ناملوم رخ می‌دهد که موجب جدایی آن دو می‌گردد...

در بخشی از کتاب خانه‌های دوش به دوش می‌خوانیم:

سرمه سرش را که گذاشت روى بالش دوباره صداى زمزمه را شنید. کسى با صداى اندوهگین مى‌خواند. دوباره ضربان قلبش تند شد از جا برخاست و گوشش را به دیوار چسباند. صدا نامفهوم بود. سرمه سرجایش برگشت. عجیب این بود که در کنار دیوار، کنار پنجره، روى تخت، فرکانس صدا تغییر نمى‌کرد و همین موضوع باعث اضطراب و وحشت سرمه مى‌شد. بدون اینکه به ساعت نگاه کند، مى‌دانست این زمزمه درست ساعت دوازده آغاز مى‌شود ولى نمى‌دانست کى پایان مى‌یابد.

همیشه بعد از مدت کوتاهى با تمام اضطرابى که داشت به خواب خوش و عمیقى مى‌رفت. سرمه به شدت دلش مى‌خواست بفهمد آیا کس دیگرى هم این صدا را مى‌شنود یا فقط او است که مى‌تواند این صدا را بشنود. مى‌ترسید موضوع را به مادرش بگوید. اگر این موضوع را به او مى‌گفت مادرش وحشت مى‌کرد و حتماً دوباره او را از این مطب به آن مطب مى‌کشاند. پس باید پریا را یک شب پیش خودش نگه مى‌داشت. این فکر باعث آرامش موقت‌اش شد.

سرمه دراز کشید تا ضربان قلبش آرام شود. وحشت سرمه از این بود که خانه‌اى که صدا از آن مى‌آمد، خیلى متروکه بود و کسى در آن زندگى نمى‌کرد. اما نمى‌دانست این آواز حزن‌انگیز از کجا به گوش مى‌رسید. غیر از آن خانه خانه‌ى دیگرى کنار خانه‌شان نبود.

 ۲۰۸ صفحه، ۴۹۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-374-155-6 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب خانه‌های دوش به دوش

برای دانلود کتاب خانه‌های دوش به دوش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  خانه‌های دوش به دوش
ناهید شافق
۱۳۹۸/۲/۲۰
سلام
کتاب هیجان انگیزی بود وادم رو ترغیب به خوندن می‌کرداما اخرش هیچ رازی رو براورده نکرد خب چی بود چی شد ایا همه چیز توهم بود ایا همه چیز فقط فکر بود اصلا ادم اخرش خب که چی چرا کتاب تموم شد وداستان بیشتر...
فیس نما کتابی
۱۳۹۷/۲/۱۲
اصلن سر وته درستی نداشت هدفش بیشتر ایجاد فضای رعب و وحشت بود خیلی احمقانه‌ترین کتابی بود که خوندم. بعداز فارغ التحصیل از پیشدانشگاهی یکسال برای کنکور وقت دارند ولی نمیدونم هرجور حساب میکنم کلاس چرا و بیشتر...
مرجان درانی پور
۱۳۹۸/۲/۲۰
😅😅😅😅خیلی جالب بود. با اینکه از جن و فیلمای ترسناک میترسم اما این کتاب منو کنجکاو می‌کرد که تا آخر بخونمش و خیلی قشنگ بود و جالب تمام شد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۸)