دانلود کتاب صوتی خداوند مسیریاب شماست


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خداوند مسیریاب شماست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خداوند مسیریاب شماست

ویکتوریا اوستین در کتاب صوتی خداوند مسیریاب شماست از موفقیت در زندگی به وسیله‌ی امید داشتن به خدا می‌گوید.

ویکتوریا اوستین (Victoria Osteen) در این کتاب صوتی می‌گوید:

خدا شما را به جایی که باید برسید، می‌رساند. هر تصمیمی که گرفته باشید و یا هر جا که باشید، بدانید که خدا موقعیتتان را شناسایی کرده است و هیچ‌وقت گم نمی‌شوید. موقعیت شما، مقصد نهایی شما نیست. خدا شما را به جایی که باید برسید می‌رساند. فقط باید از خداوند درخواست کمک و یاری بخواهید.

بعضی مواقع باید با دقت به صدای خدا گوش کنید. چون خیلی وقت‌ها صدای خدا را واضح نمی‌شنویم. وقتی مسیریابی می‌کنیم باید بفهمیم که خدا ما را به کجا هدایت می‌کند. در بعضی از موارد روی اشتباهاتمان تمرکز می‌کنیم. اینکه در چه شرایطی بودیم و چطور از آن رها شویم. ولی حقیقت اینجاست که اگه به خدا توکل کنید، خداوند به شما نشان می‌دهد که به کدام سمت بروید. فقط باید به خدا گوش بدهید و تمرکز کنید که شما را کجا می‌برد.

باید با خودتان صادق باشید. و قطعاً با خدا هم باید صادق باشید. باید به خدا بگویید؛ من از این وضعیت راضی نیستم. شاید اشتباه من بوده. ولی خدایا می‌خواهم کمکم کنی از این وضعیت خارج شوم و به من مسیر درست را نشان بده.

فهرست مطالب

۲ دقیقه
بخش اول
۳ دقیقه
بخش دوم
۳ دقیقه
بخش سوم
 ۹ دقیقه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی خداوند مسیریاب شماست

برای دانلود کتاب صوتی خداوند مسیریاب شماست و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی خداوند مسیریاب شماست
hamed 1909
۱۳۹۷/۱/۲۰
خیلی کم بود و خیلی از مفاهیم اصلی حذف شده درکل خوب بود
fateme ramezani
۱۳۹۷/۴/۲۰
کم بود ولی خوب بود
Mahsa Ebrahimi
۱۳۹۷/۲/۲۷
خوب بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)