دانلود خلاصه کار عمیق و درست و حسابی

  • از: کال نیوپورت، ایمان امینی
  • ۱۹۷ رای
  • برای دانلود قانونی خلاصه کار عمیق و درست و حسابی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی خلاصه کار عمیق و درست و حسابی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی خلاصه کار عمیق و درست و حسابی

کتاب خلاصه کار عمیق و درست و حسابی اثر کال نیوپورت و ترجمه ایمان امینی در خصوص هجوم تکنولوژی و تأثیر مخرب آن بر روی تمرکز عمیق در حین انجام کارها و همچنین نحوهٔ مقابله با آن نگاشته شده است.

میکروکتاب کار عمیق و درست و حسابی به شما استراتژی‌های مختلف برای مقابله با این پدیده را آموزش داده تا خروجی و بازده کاریِ شما را افزایش دهد. از طرف دیگر بتوانید از زمان آزاد خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

این میکروکتاب برای کسانیت که به تمرکز بر روی کارهای فکری نیازمندند یا روزشان با تکنولوژی، شبکه‌های اجتماعی و این قبیل چیزها پر شده است و مشتاقِ یادگیری بهتر و بهبود کارایی خودند زیر مناسب است

با خواندن کتاب کار عمیق و درست حسابی خواهید فهمید پتانسیل‌های شما از طریق کار عمیق و متمرکز شکوفا خواهند شد.

نویسنده کتاب، کال نیوپورت، استادیار رشته علوم کامپیوتر در دانشگاه جورج تاون است. تخصص نیوپورت در تئوری الگوریتم‌های توزیعی‌ است. چندین ناشر، شامل Inc. Magazine و The Globe and Mail و 800-CEO-Read کتاب آخر او را به عنوان «کتابی که آنقدر خوب است که نمی‌توانید نادیده بگیریدش» در لیست ویژهٔ خود در «کتاب‌های تجاری سال» قرار داده‌اند.

فهرست مطالب

چه چیزی از خواندن این خلاصه دستگیرم خواهد شد؟
چند وظیفگی و حواس‌پرتی، دشمنِ سرسخت بازده و کارایی شما
استراتژی‌های مختلفی برای کار کردن درست و حسابی وجود دارد
تمرکز کنید و از برنامه‌ها به صورت گزینشی استفاده کنید
برنامه‌ریزی برای کار و زمان آزاد لازمه‌ی کار عمیق است
سخن آخر

 ۴۲ صفحه، ۱۲۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود خلاصه کار عمیق و درست و حسابی

برای دانلود خلاصه کار عمیق و درست و حسابی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  خلاصه کار عمیق و درست و حسابی
Ehsan Jam
۱۳۹۶/۷/۱۹
محتوی خوبی داشت اما میتونست بهتر نوشته یا ترجمه بشه، مخاطب تشنه دانستن میشه اما ارضا نمیشه البته شاید یک دلیلش خلاصه نویسی باشه. در هر صورت سپاس
Elham Amini
۱۳۹۶/۸/۱۰
بسیار خوب بود
Rozhyar Gholami
۱۳۹۶/۱۰/۱۷
کتاب خوبی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰۶)