دانلود کتاب صوتی خونه‌ی مامان پنگوئن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خونه‌ی مامان پنگوئن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خونه‌ی مامان پنگوئن

کتاب صوتی خونه‌ی مامان پنگوئن اثر هلن برین (Helen Brain) داستانی از پنگوئن‌هاست که در قطب جنوب اتفاق می‌افتد. این کتاب صوتی با صدای مجتبی مسافری نژاد به صورت نمایشنامه برای کودکان اجرا شده است.

این کتاب داستان خانواده‌ای است که می‌خواهند برای مادر خود، خانه‌ی شنی بسازند و او را خوشحال کنند. اما برای ساختن خانه دچار مشکل می‌شود.

در قسمتی از کتاب صوتی خونه‌ی مامان پنگوئن می‌شنویم:

یه روز خانم پنگوئن گفت: دلم میخواد یه خونه‌ی بزرگ واسه زندگی داشته باشم. دوست ندارم میون پلاستیک‌ها و چیزای دور ریختنی زندگی کنم. بابا پنگوئن گفت: مامان پنگوئن عزیز ما برات یه خونه بزرگ شنی می‌سازیم. خونواده‌ی پنگوئن شروع به کار کردن. بچه‌های اونا هرکدوم یه چیزی می‌گفتن: سیسی با ناراحتی می‌گفت که شن و ماسه باعث خارش من میشه، بُتی میگفت: اندازه گیری‌ها اشتباهن گوبلز می‌گفت: من گشنمه تا اینکه یه موج بزرگ اومد و خونه‌ی بزرگ شنی رو خراب کرد و …

 ۷ دقیقه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۷ دقیقه
خونه ی زیبای مامان پنگوئن

راهنمای دانلود کتاب صوتی خونه‌ی مامان پنگوئن

برای دانلود کتاب صوتی خونه‌ی مامان پنگوئن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خونه‌ی مامان پنگوئن