دانلود کتاب صوتی خون در دخمه‌های گنج


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خون در دخمه‌های گنج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خون در دخمه‌های گنج

کتاب صوتی خون در دخمه‌های گنج نوشته‌ی پرویز قاضی سعید، داستانی جذاب و حیرت‌انگیز از کارآگاهی زبده به همراه دو دستیارش است که در پی پیدا کردن قاچاقچیان و خلافکاران خطرناک الماس و طلا هستند.

درباره کتاب صوتی خون در دخمه‌های گنج:

لاوسون کارآگاه خبره و باهوش آمریکایی است که همراه با دو دستیار خود به نام‌های سامسون و ریچارد فعالیت می‌کند. آن‌ها با ماموریت جدیدی روبه‌رو شده‌اند و در ژوهانسبورگ به سرمی‌برند و کم‌کم با قاچاقچیان و خلافکاران خطرناک الماس و طلا در اعماق جنگل‌های دوردست و هولناک در بین قبیله‌هایی وحشی آفریقا مواجه می‌شوند. آن‌ها برای غلبه بر قاچاقچیان دست به عملیاتی شگفت‌انگیز و حیرت‌آور می‌زنند.

با پرویز قاضی سعید بیشتر آشنا شویم:

پرویز قاضی‌سعید در سال 1318 چشم به جهان گشود و از نویسندگان مطرح و برجسته‌ی ایرانی پیش از انقلاب بود. او در جوانی پاورقی‌های روزنامه اطلاعات و داستان‌های پلیسی و عاشقانه مجله اطلاعات دختران و پسران را به نگارش در می‌آورد. قاضی سعید نویسندگی را از سن 17 سالگی شروع کرد و کتاب‌هایش در مدت زمان کمی پرفروش شدند و به چاپ‌های دورقمی و بالاتر رسیدند. از کتاب‌های برجسته‌ی او می‌توان به کتاب «یک شاخه گل سرخ برای غمم» اشاره کرد. لاوسون شخصیتی کارآگاهی است که در آثار قاضی سعید محبوبیت بسیاری پیدا کرد.

شنیدن کتاب صوتی خون در دخمه‌های گنج را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم:

شنیدن این کتاب صوتی به افرادی که به داستان‌های پلیسی و کلاسیک جنایی علاقمند هستند به شدت توصیه می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی خون در دخمه‌های گنج می‌شنویم:

لاوسون از پنجره هواپیما به پایین نگریست. اینک کرانه‌های سبز و انبوه ژوهانسبورگ که مرکز معاملات بزرگ طلا و الماس و در عین حال, مرکز قاچاقچیان خطرناک الماس و طلا است, از دور دیده می‌شد. با آرنج آرام به پهلوی ریچارد زد و گفت: نیم ساعت دیگر در فرودگاه ژوهانسبورگ خواهیم بود. ریچارد با خستگی لبخند زد و جواب داد: هیچ مسافرتی خسته کننده تر از مسافرت هواپیما, ان هم از روی اقیانوس نیست. صدای مهماندار هواپیما در سالن طنین انداخت: به کشور اتحادیه آفریقای جنوبی خوش آمدید. خواهش می‌کنم کمربندها رو ببندید ما تا چند لحظه‌ی دیگر در فرودگاه ژوهانسبورگ بر زمین خواهیم نشست.

 ۴ ساعت و ۲۱ دقیقه، ۲۴۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۸۵۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴۱ دقیقه
بخش اول
۴۱ دقیقه
بخش دوم
۴۱ دقیقه
بخش سوم
۴۲ دقیقه
بخش چهارم
۴۱ دقیقه
بخش پنجم
۴۲ دقیقه
بخش ششم
۱۳ دقیقه
بخش هفتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی خون در دخمه‌های گنج

برای دانلود کتاب صوتی خون در دخمه‌های گنج و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خون در دخمه‌های گنج
Omid H
۱۳۹۹/۵/۲۷
من عااااشق کتابهای پرویز قاضی سعید هستم، با همه شون زندگی کردم. خیلی ممنون میشم از این نویسنده، کتابهای بیشتری بزارین
امیرحسین امیری زاده بازوند
۱۳۹۹/۴/۱۴
داستانهای شرلوک هلمز رو ترجیح میدم. ولی برای شروع خوندن داستانهای جنایی و پلیسی کتاب خوبیه
مهدى حسین زاده
۱۳۹۹/۴/۱۰
سلام، از کتابهاى اقاى قاضى سعید، بیشتر بزارین!! همین یکى رو من فقط پیدا کردم. ممنونم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۶)