دانلود کتاب خووشکا مه‌زن خووشکا بچووک (خواهر بزرگ، خواهر کوچک)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب خووشکا مه‌زن خووشکا بچووک (خواهر بزرگ، خواهر کوچک) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب خووشکا مه‌زن خووشکا بچووک (خواهر بزرگ، خواهر کوچک)

کتاب خووشکا مه‌زن خووشکا بچووک (خواهر بزرگ، خواهر کوچک) اثر شارلوت زولوتوف داستانی ساده و شیرین است که با ترجمه سید فاخر علوی به زبان کردی درآمده است. این داستان به تشریح بخشی از روابط اعضای خانواده و به طور مشخص دو خواهر پرداخته که برای گروه سنی (ب) و (ج) مناسب است.

شارلوت زولوتوف (Charlotte Zolotow) در کتاب خووشکا مه‌زن خووشکا بچووک (Big sister and little sister) به صورت بسیار شیرین و به طور ضمنی گوشزد نموده که ضروری است بزرگترها دست از کدخدا منشی کشیده و حقوق کوچک‌ترها را به خوبی رعایت نمایند تا موجب ناراحتی و دل‌خوردگی آنان نشوند و خود نیز دچار تشویش و نگرانی نباشند.

در بخشی از کتاب خووشکا مه‌زن خووشکا بچووک می‌خوانیم:

رۆژه‌ک بوو، رۆژه‌ک نه‌بوو، خووشکه‌که‌ مه‌زن هه‌بوو و خووشکه‌که‌ بچووک. داییک و بابێ وان سبا هه‌ر رۆژێ دچۆنه شۆلێ و خووشکا مه‌زن و خووشکا بچووک حه‌تا ئێوارێ تنێ دمان. وه‌ختێ داییک و بابێ وان مال دا نه‌بوون خووشکا مه‌زن هه‌م شۆلێن مالێ دکرن هه‌م هشیاری خووشکا بچووکه خۆ دبوو. خووشکا مه‌زن هه‌مێشه هشیاری خووشکا بچووک بوو.

چاخێ کۆ خووشکا بچووک دله‌ییست، خووشکا مه‌زن ره‌خ وی بوو و نه‌دهێلا گه‌له‌ک دوور بکه‌ڤیت.

 ۱۹ صفحه، ۶۱۴ کیلوبایت، زبان کردی، PDF، 
شابک: 978-600-249-120-6 

چاپ ۱۳۹۵: ۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب خووشکا مه‌زن خووشکا بچووک (خواهر بزرگ، خواهر کوچک)

برای دانلود کتاب خووشکا مه‌زن خووشکا بچووک (خواهر بزرگ، خواهر کوچک) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  خووشکا مه‌زن خووشکا بچووک (خواهر بزرگ، خواهر کوچک)