دانلود کتاب داستان سی گوسفند: برداشتی آزاد از سیمرغ عطار نیشابوری

  • از: مریم روستا
  • ناشر: انتشارات فرنام
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب داستان سی گوسفند: برداشتی آزاد از سیمرغ عطار نیشابوری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب داستان سی گوسفند: برداشتی آزاد از سیمرغ عطار نیشابوری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب داستان سی گوسفند: برداشتی آزاد از سیمرغ عطار نیشابوری

کتاب داستان سی گوسفند: برداشتی آزاد از سیمرغ عطار نیشابوری نوشته‌ی مریم روستا، با اقتباسی ماهرانه از یکی از داستان‌های آموزنده‌ی شاعر معروف ایرانی سعی دارد مفاهیم ارزشمندی را به شما منتقل کند.

درباره کتاب داستان سی گوسفند: برداشتی آزاد از سیمرغ عطار نیشابوری:

مزرعه‌ای در دور دست‌ها بود که در آن همیشه سی ‌عدد گوسفند مشغول چریدن بودند و سگ گله‌ای به دور آن‌ها می‌چرخید و پارس می‌کرد. زندگی آن‌ها همیشه به همین منوال می‌گذشت تا این ‌که زمان کشتار سالیانه فرا می‌رسید.

آن ‌هنگام بود که مزرعه‌دار تصمیم به کشتار می‌گرفت. اما بعد از آن نیز سی گوسفند دیگر به مزرعه می‌آمدند تا بچرند و چاق شوند و به فصل کشتار بعدی برسند.

کتاب داستان سی گوسفند: برداشتی آزاد از سیمرغ عطار نیشابوری مناسب چه کسانی است؟

اگر به داستان‌های کوتاه و آموزنده علاقمند هستید، مطمئن باشید از این کتاب لذت می‌برید.

در بخشی از کتاب داستان سی گوسفند: برداشتی آزاد از سیمرغ عطار نیشابوری می‌خوانیم:

گوسفندان دوست داشتند در نبود گوسفندان ماده شطرنج بازی کنند و خوش باشند. ولی آن‌ها گوسفندان معتقدی بودند. آن‌ها فقط نوشیدنی مجاز می‌خوردند! مارپله بازی می‌کردند و از این ‌که پولی نداشتند تا ببازند خوشحال بودند! مزرعه آن‌ها پر از مردانگی بود و کسی برای گوسفندان ماده دلش تنگ نمی‌شد. چون شنیده بودند که گوسفندان ماده خیلی غُرغُر می‌کنند و مخل آسایش هستند.

گوسفندان باهم کشتی می‌گرفتند و همدیگر را تشویق می‌کردند و هورا می‌کشیدند و داد می‌کشیدند UP-UP و از این ‌که گوسفند ماده‌ای نیست تا جیغ بکشد: ساکت، ساکت! سرخوش بودند.

تعدادی از گوسفندان با لباس قرمز و پرچم و سوت قرمز و تعدادی گوسفند با لباس آبی و پرچم و سوت آبی دور تلویزیون مزرعه‌دار جمع می‌شدند و فریاد می‌زدند: "برو، برو، بزن؛ گل بزن!"

و از این‌ که کسی صدای آن‌ها را نمی‌شنید تعجب می‌کردند! بالاخره فوتبال قرمز، آبی، رو نگاه می‌کردند و بعضی وقت‌ها سوت می‌کشیدند و داد می‌کشیدند: goal

روی سر در مزرعه تصویر چند گوسفند نر به همراه یک گوسفند ماده که با خط قرمز روی آن ضربدر کشیده شده است می‌باشد. روی سردر این مزرعه به زبان گوسفندی نوشته شده بود:

"هر جا گوسفند ماده نباشد همان‌جا بهشت است!"

 ۳۲ صفحه، ۳۵۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7608-24-1 

چاپ ۱۳۹۴: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب داستان سی گوسفند: برداشتی آزاد از سیمرغ عطار نیشابوری

برای دانلود کتاب داستان سی گوسفند: برداشتی آزاد از سیمرغ عطار نیشابوری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  داستان سی گوسفند: برداشتی آزاد از سیمرغ عطار نیشابوری