دانلود کتاب داستان نویس وقایع محال و عابر معبرهای غیرقابل عبور

  • از: فریبرز ابراهیمپور
  • ۳۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب داستان نویس وقایع محال و عابر معبرهای غیرقابل عبور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب داستان نویس وقایع محال و عابر معبرهای غیرقابل عبور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب داستان نویس وقایع محال و عابر معبرهای غیرقابل عبور

این کتاب به نقد و بررسی 19 داستان از مجموعه ی (کمی از کابوس های من) نوشته اسماعیل زرعی پرداخته شده است.

این کتاب یک نقد و بررسیِ خطی نیست. یعنی از داستانِ سوم به داستانِ چهارم نمی‌رویم. ممکن است به دلایلی که هرگز نخواهد آمد از داستانِ یازدهم به داستانِ چهاردهم بیائیم ‌؛ امّا خاطرتان را جمع کنم که کُلِ کتاب نقد شده است. ممکن است من به یک مورد هم نرسیده باشم. این، به آن دسته از نویسندگان و خوانندگان (البته، نه آوازخوان‌ها، کتاب‌خوان‌ها) مجال می‌دهد تا کتاب را از زاویۀ دید خودشان بخوانند. من تنها توانسته‌ام حدود چهل و هشت صفحه دربارۀ این کتاب بنویسم. هرچند در این فاصله هفت داستانِ کوتاه هم نوشته‌ام. از من نگیرید. شاید ابلهی، دست به قلم بُرده باشد امّا بی‌تردید، من با این کتاب سفرها کرده‌ام. اگرچه مجموعه داستانِ اسماعیل زرعی «کمی از کابوس‌های» او نیست. امّا مثلِ همیشه یکی دو مورد با آثاری متفاوت روبروئیم که شبیه هیچ یک از داستان‌های نویسندگانِ زادگاهِ او، کرمانشاه نیست.

در این داستان‌ها چیزی که حائز اهمیت است زاویۀ دیدِ او، به مضامین است. ممکن است داستانی با زاویۀ دیدی دیگر، بی‌اهمیت جلوه می‌نمود؛ امّا زرعی، با زاویۀ دیدِ خود طراوت و جانِ تازه‌ای به آن بخشیده است.

 ۶۳ صفحه، ۴۶۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب داستان نویس وقایع محال و عابر معبرهای غیرقابل عبور

برای دانلود کتاب داستان نویس وقایع محال و عابر معبرهای غیرقابل عبور و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب داستان نویس وقایع محال و عابر معبرهای غیرقابل عبور
زهر خند
۱۳۹۵/۶/۱۲
مسخره....همه ی کتاب انگار مقدمه و سخن ناشر بود😯
محسن ترنج
۱۳۹۵/۶/۵
الان چی بود این دقیقاما که متوجه نشدیم
علی آتش زر
۱۳۹۵/۳/۲۹
خلاقانه و زیبا لاکن بهتر بود به تملک از بخش های ممنوعه در نمیاوردند
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۹)