دانلود کتاب داستان های دارابگرد

  • از: پیمان پورشکیبایی
  • ۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب داستان های دارابگرد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب داستان های دارابگرد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب داستان های دارابگرد

در عصر مدرنیته و زندگی ماشینی امروزه، مشغولیات و سرگرمی‌های کاذب به خصوص برای جوانان روز به روز بیشتر شده و آنان را از تاریخچه و سرگذشت شهرها و مردمان این مرز و بوم در روزگاران نه چندان دور، غافل می‌کند.

از همین‌رو، نویسنده‌ی این کتاب با پرداختن و یادآوریِ چگونه زیستن، رفتارهای اجتماعی و تلاش برای معاش در شهر دارابگِرد در روزگاران قدیم، با زبان ساده و با تکیه بر ادبیات فولکلوریک همان منطقه به شیوه‌ی روایت داستانی، این مهم را به شایستگی انجام داده و یاد و ایام و خاطرات گذشته را زنده کرده است.

مطالعه‌ی این کتاب که با نثری روان و جذاب نگاشته شده، خواننده را با زوایای گوناگون محیط اجتماعی، اقتصادی آن دوران آشنا ساخته و همچنین تهیه‌ی واژه‌نامه و گویش‌های محلی که به کوشش نویسنده‌ی کتاب انجام شده، هرچه بیشتر این نوشتار را غنی می‌سازد.

آلبوم تصاویر و اماکن تاریخی و باستانی شهر داراب که پیوست کتاب است، جهت آشنایی هرچه بیشتر پژوهشگران و علاقمندان میراث گذشتگان ایران‌زمین می‌باشد.

فهرست مطالب

مقدمه‌ی ناشر
پهلوان کَل مورو
آب بسته نبات
حسن آقای راستگو
دایی شوفر
دلاور بی یاور
عربِ سپیده
سخنی کوتاه پیرامون دارابگرد
برجای ماندههای تاریخی دارابگِرد
منابع
واژه نامه
گویشهای دارابی
آشنایی با نویسنده
آلبوم تصاویر و اماکن تاریخ

 ۶۴ صفحه، ۷۹۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 9789646070769 

چاپ ۱۳۹۲: ۴۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب داستان های دارابگرد

برای دانلود کتاب داستان های دارابگرد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  داستان های دارابگرد
فرهاد تهرانی
۱۳۹۴/۵/۱۵
ضمن تشکری آسمانی از استاد فرزانه و فرهیخته جناب آقای پیمان پورشکیبایی به واسطه همت و همیت عظیمشان به اطلاع میرسانم که دارابگرد همتراز با تمدن عیلامی و تمدن بین النهرین میباشد و در زمان اردشیر ساسانی بیشتر...
پیمان پورشکیبائی
۱۳۹۴/۷/۹
با سپاس از هم میهن نازنین آقای فرهاد تهرانی به پاس مهرورزی شان و نگارش زیبای ایشان در این مورد.امیدوارم هماره تندرست باشید.
پیمان پورشکیبایی
فری فریال
۱۳۹۵/۱۲/۶
بسیار عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)