دانلود کتاب درخت مهربان من

  • از: فرناز براتی
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب درخت مهربان من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب درخت مهربان من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب درخت مهربان من

کتاب درخت مهربان من نوشته‌ی فرناز براتی، مناسب برای کودکان گروه سنی ب و درخصوص اهمیت منابع طبیعی به خصوص درخت و کاشت آن است و یادآور می‌شود که چه فوایدی از آن عاید همه موجودات می‌گردد.

درختان منابع طبیعی با ارزشی هستند. بسیاری از نیازهای انسان وابسته به درختان است. حیوانات هم برای غذا و پناه‌گاهشان، به درخت نیازمندند. اما مهم‌ترین نکته این است که ما به درختان وابسته‌ایم زیرا آن‌ها به ما اکسیژن (گاز مورد نیاز برای تنفس) می‌دهند. فراموش نکنیم درختان فایده‌های خیلی زیادی دارند و می‌توانند محصولات مفید دیگری را هم در اختیار ما قرار دهند. پس باید از آن‌ها نگهداری و محافظت کنیم زیرا بدون آن‌ها نمی‌توانیم زندگی کنیم.

در بخشی از کتاب درخت مهربان من میخوانیم:

پسرک نگاهی به درخت کرد و سرش رو پایین انداخت انگار تا به حال به این چیزا فکر نکرده بود، نمی‌دونست چقدر درخت مفیده! پسرک گفت: رفتار من خیلی بد بوده! درخت گفت: تو تاحالا درخت کاشتی؟ پسرک گفت: من چه جوری تو رو بکارم؟ تو خیلی بزرگی، درخت لبخندی زد و گفت: تو می‌تونی به کمک پدر یا مادرت نهال بکاری.

 ۱۴ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8545-38-5 

چاپ ۱۳۹۵: ۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب درخت مهربان من

برای دانلود کتاب درخت مهربان من و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  درخت مهربان من