دانلود کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: خون و سالمندان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: خون و سالمندان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: خون و سالمندان

کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: خون و سالمندان ترجمۀ فاطمه بهرام نژاد و محبوبه خواجه، خلاصه‌ای از ترجمه فصول بیماری‌های خون و سالمندان، کتاب مرجع Brunner and Suddarth's Text book of Medical - Surgical Nursing مطابق با سرفصل‌های پرستاری بیماری‌های خون و سالمندان درس پرستاری داخلی - جراحی دانشجویان پرستاری مقطع کارشناسی است. کتاب مرجع اصلی (Brunner and Suddartin S) بعنوان یکی از بهترین مرجع شناخته شده در زمینه آموزش پرستاری داخلی و جراحی در سراسر جهان و نیز در ایران است.

در میان اعضاء تیم درمانی، پرستاران نقش کلیدی را در درمان و مراقبت و نیز پیشگیری از بیماری‌ها بر عهده دارند. امروزه ارزش یک پرستار خوب برابر با ارزش یک پزشک خوب می‌باشد، زیرا کار هر پزشک خوب بدون همکاری پرستاران مطلع، علاقمند و با مهارت به نتیجه مورد نظر نمی‌رسد. در واقع پرستاران به حق مسبب به نتیجه رسیدن سلسله اقدامات پزشکی و درمانی بوده و بدون مداخله آنها اقدامات درمانی به نتایج نمی‌رسد. برای اینکه پرستاران در کار خود موفق باشند باید هر چه بیشتر در جهت توانمند نمودن خود از نظر علمی و آشنایی با آخرین اطلاعات روز تلاش نمایند. دستیابی به این هدف مهم مسیر نمی‌شود مگر اینکه پرستاران آخرین و جدیدترین مراجع و کتب را در زمینه پرستاری مطالعه نموده و در عرصه بالین بکار گیرند.

 ۲۰۶ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-399-359-7 

چاپ ۱۳۹۱: ۶۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۷۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

کتاب اول
فصل اول: بررسی و درمان بیماران با اختلالات خونی
کتاب دوم
فصل اول: بیماری‌های سالمندان و توانبخشی
فصل دوم: توانبخشی

راهنمای دانلود کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: خون و سالمندان

برای دانلود کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: خون و سالمندان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: خون و سالمندان
farzad raisi
۱۳۹۹/۳/۴
کتاب عالی و کاربردی
صدیقه لطفی
۱۳۹۶/۱۲/۱۴
ولی خلاصه کتاب درسی بعضی از جداول داخل کتاب درونش جای نداده بودید بازم خوب
صدیقه لطفی
۱۳۹۶/۱۲/۱۴
عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)