دانلود کتاب درمان‌های غیر دارویی در درمان ناکارایی‌های جنسی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب درمان‌های غیر دارویی در درمان ناکارایی‌های جنسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب درمان‌های غیر دارویی در درمان ناکارایی‌های جنسی

کتاب درمان‌های غیر دارویی در درمان ناکارایی‌های جنسی، تالیف حمیدرضا شیرمحمدی، راهنمایی جامع جهت درمان بیماری‌های مرتبط در زمینه جنسی است.

یکی از نکاتی که باید در درمان بیشتر ناکارایی‌ها جنسی از آن یاد کرد این است که هر دو نفر باید در روند درمان همراهی چشمگیری داشته باشند. بنابراین این تمرین‌ها نقش ارزشمندی در درمان ناکارایی جنسی داشته و به همکاری خوب و نزدیک هر دو نفر بستگی دارند. (فایل کتاب در تاریخ 1397/05/10 به روز رسانی شده است.) 

تنها با یک جمع‌بندی هشیارانه، توان تصمیم‌گیری درست برای گزینش رویکرد درمانی ویژه هر بیمار بدست می‌آید. از این نگاه، بین یک ناکارایی جنسی و یک ناکارایی داخلی، ناهمسانی چشمگیری دیده می‌شود. چرا که در برابر ناکارایی‌ها داخلی که درمان آن برای افراد گوناگون تفاوت اندکی با هم دارد، سرچشمه پیدایش ناکارایی در دچارشدگان به ناکارایی‌ها جنسی و چگونگی درمان آن در هر فرد با فرد دیگر بسیار ناهمسان و گوناگون است. پیشنهاد دارو یا روان - درمانی و تمرین جنسی باید بر پایه بررسی بسیار هشیارانه انجام شده باشد.

 ۱۴۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-92079-7-X 

چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب درمان‌های غیر دارویی در درمان ناکارایی‌های جنسی

برای دانلود کتاب درمان‌های غیر دارویی در درمان ناکارایی‌های جنسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  درمان‌های غیر دارویی در درمان ناکارایی‌های جنسی
Hemmat . n
۱۳۹۵/۲/۳
امروزه یکی از مشکلات جدی خانوادها مخصوصا زوجین که روابط آن‌ها را با چالش مواجه ساخته مسئله‌ی ناتوانی‌های جنسی است. این موضوع به دلیل شرایط روحی و روانی، بعضی بیماری‌ها و بیماری‌های مقاربتی، استفاده و بیشتر...
حمیدرضا شیرمحمدی
۱۳۹۶/۶/۱۱
خوانندگان گرامی حتمن آخرین نسخه ویرایش شده از شهریورماه 96 را دریافت کنند. با سپاس
Hemmat . n
۱۳۹۵/۲/۳
متأسفانه بعلت محدودیت در درج کلمات مجبور شدم بخشی از نظرم را حذف تا بتوان آنرا ارسال کرد.!! !!!!!!
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۲)