دانلود کتاب درمان هومیوپاتی بیماری‌های طیور


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب درمان هومیوپاتی بیماری‌های طیور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب درمان هومیوپاتی بیماری‌های طیور

در کتاب درمان هومیوپاتی بیماری‌های طیور نوشته‌ی بی. پی. مادروار، به روش‌های درمانی هومیوپاتی در بیماری‌های طیور پرداخته شده و نگارنده، علاوه بر ارائه روش‌های درمانی مربوط به هر عارضه، نام داروها، ترکیب شیمیایی و منبع تهیه آن‌ها را بیان نموده است.

هومیوپاتی به عنوان یک روش درمانی نوین، در اواخر قرن نوزده و اوایل قرن بیست، در بسیاری از نقاط اروپا و غرب رواج پیدا کرد. لیکن در اواسط قرن بیستم با پیشرفت سریع تکنولوژی، هومیوپاتی کم‌کم رو به خاموشی گرایید. هومیوپاتی، بر این اصول استوار است که علائم ظاهر شده در فرد مریض، بیماری نیست، بلکه واکنش مثبتی از عضو تحت فشار است که برای برگرداندن تعادل فیزیولوژی خود انجام دهد. پزشک یا دامپزشک برای کمک به برقراری نظم فیزیولوژیک بیمار، به جای سرکوب این واکنش‌ها به آن‌ها کمک و آن‌ها را تقویت می‌کند. در هومیوپاتی سعی می‌شود میزان آسیب دیدگی کمتر شود و به بیمار کمک می‌شود تا در برابر تحریکات منفی و ناسالم مقاومت کند. در هومیوپاتی دامپزشکی، علایمی که حیوان بروز می‌دهد، باید با دقت مورد توجه قرار گیرد، تمامی این نشانه‌ها جمع‌آوری، تجزیه و تحلیل شوند؛ سپس دارویی انتخاب شود که در تحقیقات گسترده و دراز مدت ثابت شده علائم ناشی از این ماده، همان نشانه‌های دام بیمار است.

هدف اصلی از تالیف کتاب درمان هومیوپاتی بیماری‌های طیور، گردآوری تمامی دستورالعمل‌های معتبر هومیوپاتی است تا مجموعه نسبتا کاملی به عنوان راهنمای درمان هومیوپاتی بیماری‌های طیور در دسترس علاقه‌مندان قرار کیرد. این کتاب نتیجه تجربیات کلینیکی بی. پی. مادروار (B. P. Madrewar) در طول 32 سال تشخیص و درمان هومیوپاتی دامپزشکی است.

 ۱۷۹ صفحه، ۸۱۹ کیلوبایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-3342-89-0 

چاپ ۱۳۸۸: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیش گفتار و قدردانی مؤلف
دیدگاه در مورد کتاب
مقدمه‌ای بر ترجمه کتاب
فصل اول: کلیات
فصل دوم: مزایای هومیوپاتی در طیور
فصل سوم: تجویز، منابع و انواع داروهای هومیوپاتی در طیور
فصل چهارم: درمان بیماری‌های ویروسی طیور
فصل پنجم: درمان بیماری‌های باکتریایی طیور
فصل ششم: درمان بیماری‌های تک یاخته‌ای طیور
فصل هفتم: بیماری‌های متفرقه پرندگان اهلی
فصل هشتم: راهنمای سریع انتخاب دارو
فصل نهم: فرمول دارویی هومیوپاتی در کمبود ویتامین‌ها
فصل دهم: اطلاعات دارویی (داروهای اصلی)
فصل یازدهم: دوازده داروی بافتی
فصل دوازدهم: جدول‌های مهم
نمایه

راهنمای دانلود کتاب درمان هومیوپاتی بیماری‌های طیور

برای دانلود کتاب درمان هومیوپاتی بیماری‌های طیور و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  درمان هومیوپاتی بیماری‌های طیور

نظرات کتاب درمان هومیوپاتی بیماری‌های طیور

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.