دانلود کتاب درون سازمان اپل


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب درون سازمان اپل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب درون سازمان اپل

کتاب درون سازمان اپل اثر آدام لشینسکی، سیستم‌های مخفی، تاکتیک‌ها و استراتژی‌های رهبری‌ را برملا می‌کند که به استیو جابز امکان داد اپل را با ایجاد شبه فرهنگ مناسب برای مجموعه کوچک محصولات بی‌نظیر خود، به بزرگ‌ترین شرکت جهان در سال ۲۰۱۱ تبدیل کند.

کتاب درون سازمان اپل (Inside Apple)، برای تمام کسانی که امیدوار هستند بخشی از سحر و جادوی اپل را به شرکت، حرفه یا تلاش‌های خلاقانه خود تزریق کنند، مفید و کاربردی است.

آدام لشینسکی (Adam Lashinsky) در مورد رهبری و نوآوری به خوانندگان درکی عمیق می‌دهد و مفاهیم کسب‌وکار اپل از جمله دانشگاه اپل و ۱۰۰ فرد برتر (رویدادی سالانه که در آن ۱۰۰ تن از کارکنان برتر به انتخاب جابز، محرمانه برای انجام مشاغل دیگر تعیین می‌شوند) را ارائه می‌دهد.

براساس مصاحبه‌های متعدد، این کتاب در مورد چگونگی نوآوری اپل، روابط آن با حامیانش و به ویژه انتقال به دوران پس از استیو جابز، اطلاعات جدید و منحصر به فرد ارائه می‌دهد. به نظر می‌رسد درون سازمان اپل بررسی عمیق یک شرکت منحصر به فرد است؛ اما آموزه‌هایش در مورد جابز، رهبری، طراحی محصول و بازاریابی، درس‌هایی جهانی به شمار می‌آیند.

در بخشی از کتاب درون سازمان اپل می‌خوانیم:

تدارکات یکی از ابعاد کلیدی برنامه‌ریزی نظامی است. کوک هم مسئول برتری عملیاتی اپل است. مثلاً وقتی اپل می‌دانست که درایوهای دیسک در iPod‌ها و نوت‌بوک‌های MacBook Air حذف خواهند شد، روی پیش‌خرید فلش مموری میلیون‌ها دلار سرمایه‌گذاری کرد. سازمان عرضه زنجیره‌ای اپل در یک هنرنمایی توانست سه کار مهم انجام دهد: تضمین عرضه اپل، حفظ پایین‌ترین قیمت و ممانعت از دسترسی رقبا به قطعات آن. چنین عملکردی از شرکتی که برای خلاقیت در کارهایش مشهور است، مثالی نادر از چیزی است که چارلز اوریلی از دانشگاه استنفورد و مایکل تاشمن استاد رفتار سازمانی در دانشکده تجارت دانشگاه هاروارد «عملکرد دوجانبه در توانایی پویا» 46 نامیدند.

فهرست مطالب

فصل 1: بررسی مجدد مدیریت
فصل 2: رازداری در اپل
فصل 3: تمرکز وسواس‌گونه
فصل 4: مشتاق راه‌اندازی باش
فصل 5: حواریون را به خدمت بگیرید
فصل 6: صاحب پیام خود باش
فصل 7: بر دوستان پیروز شوید و بر دشمنان چیره
فصل 8: برای جانشین خود برنامه‌ریزی کنید
فصل 9: الهام‌بخشی به مقلدان
فصل 10: یک نکته دیگر
تقدیر و تشکر
سخن نویسنده

 ۲۳۲ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-863-1 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۹۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب درون سازمان اپل

برای دانلود کتاب درون سازمان اپل و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  درون سازمان اپل
reza mm854
۱۳۹۶/۱۱/۲۹
عالی
سید جعفر بادی
۱۳۹۶/۱۱/۲۱
شخصیت استیو جابز رو شرح داده بود. با توجه به نوع مدیریت خاصی که استیو جابز داشت نمیشه ایده ای ازش گرفت
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)