دانلود کتاب صوتی در برابر قانون


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب صوتی در برابر قانون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

افزودن به کتابخانه
 ۷ دقیقه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب صوتی در برابر قانون

کتاب صوتی در برابر قانون اثر فرانتس کافکا، داستان مرد روستایی است که با یک دربان قانون‌مند جدال دارد. قانون او را سر پستش گذاشته است و نباید به لیاقت دربان شک کرد. این داستان تمثیلی است که در بخشی از فصل نهم رمان محاکمه آورده شده است.

فرانتس کافکا (Franz Kafka)، یکی از بزرگ‌ترین نویسندگان آلمانی‌زبان در قرن بیستم است. آثار وی با وجود وصیت او مبنی بر نابود کردن همهٔ آن‌ها، اکثراً پس از مرگش منتشر شدند که در زمرهٔ تأثیرگذارترین آثار در ادبیات غرب به شمار می‌آیند. مشهورترین آثار کافکا، رمان کوتاه مسخ و رمان محاکمه و رمان ناتمام قصر هستند. 

در قسمت آغازین کتاب صوتی در برابر قانون می‌شنویم:

مرد فکر می‌کند و می‌پرسد: آیا کمی بعد راهش خواهد داد؟ دربان می‌گوید ممکن است. اما حالا نمی‌شود. چون در تالار قانون مثل همیشه باز است و دربان هم کنار می‌رود، مرد خم می‌شود تا از در ورودی داخل را دید بزند. دربان که چنین می‌بیند، می‌خندد و می‌گوید: اگر وسوسه ورود در تو آنقدر قوی است، سعی کن بی‌رخصت من داخل شوی...

فهرست مطالب

۷ دقیقه
داستان در برابر قانون

راهنمای دانلود کتاب صوتی در برابر قانون

برای دانلود کتاب صوتی در برابر قانون و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی در برابر قانون
Taha Toosian
۱۳۹۶/۸/۱۲
من گم شدم تو کتابای‌کافکا
ناصر ناصر
۱۳۹۶/۸/۱۵
به نظرم کتاب بایستی خواننده را به تفکر سوق دهد لیکن تا این حد ایهام باعث تبدیل شدن آن به محصولی خاص برای مشتری خاص تر می نماید که طبعا دایره تاثیر را محدود می سازد.
hossein abdolahjan
۱۳۹۶/۱۱/۳۰
دوستان و عزیزان محترم که میگن عالی بود اگر میشه یه توضیح بدن که بتونیم از اطلاعاتشون استفاده کنیم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۳)