دانلود کتاب صوتی در برابر قانون


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب صوتی در برابر قانون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی در برابر قانون

کتاب صوتی در برابر قانون اثر فرانتس کافکا، داستان مرد روستایی است که با یک دربان قانون‌مند جدال دارد. قانون او را سر پستش گذاشته است و نباید به لیاقت دربان شک کرد. این داستان تمثیلی است که در بخشی از فصل نهم رمان محاکمه آورده شده است.

فرانتس کافکا (Franz Kafka)، یکی از بزرگ‌ترین نویسندگان آلمانی‌زبان در قرن بیستم است. آثار وی با وجود وصیت او مبنی بر نابود کردن همهٔ آن‌ها، اکثراً پس از مرگش منتشر شدند که در زمرهٔ تأثیرگذارترین آثار در ادبیات غرب به شمار می‌آیند. مشهورترین آثار کافکا، رمان کوتاه مسخ و رمان محاکمه و رمان ناتمام قصر هستند. 

در قسمت آغازین کتاب صوتی در برابر قانون می‌شنویم:

مرد فکر می‌کند و می‌پرسد: آیا کمی بعد راهش خواهد داد؟ دربان می‌گوید ممکن است. اما حالا نمی‌شود. چون در تالار قانون مثل همیشه باز است و دربان هم کنار می‌رود، مرد خم می‌شود تا از در ورودی داخل را دید بزند. دربان که چنین می‌بیند، می‌خندد و می‌گوید: اگر وسوسه ورود در تو آنقدر قوی است، سعی کن بی‌رخصت من داخل شوی...

فهرست مطالب

۷ دقیقه
داستان در برابر قانون
 ۷ دقیقه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب صوتی در برابر قانون

برای دانلود کتاب صوتی در برابر قانون و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  در برابر قانون
Taha Toosian
۱۳۹۶/۸/۱۲
من گم شدم تو کتابای‌کافکا
sara .A
۱۳۹۷/۶/۳۱
نویسنده با قلمی شیوا بدون توصیفات اضافی به این نکته اشاره کرده که حق گرفتنی است نه اینکه برای داشتن اون باید اجازه گرفت پیرمرد فکر می‌کرد قانون برای همه هست ولی فقط فکر می‌کرد وتا انتهای داستان که به مرگش ختم شد در طلب حق اش نبود فقط منتظر بود تا اون رو بهش بدن‌.
یاشار ح.
۱۳۹۸/۷/۲۲
خیلی ممنون
شهرام کرمی
۱۳۹۷/۱۱/۱۴
خوب یک داستان سور رئال برای بیان حقیقتی که در زندگی افراد ضعیف یا رعیت حاکمه! قانونی که مدعی کنندگان و محافظانش آنرا صرفا جهت نمایش دادن ارائه میکنند نه برای ورود رعیا برای بدست آوردن حق! قانون نمایش بیشتر...
یاشار ح.
۱۳۹۸/۷/۲۲
خیلی ممنون
فقط چرا ۳* دادید؟!
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴۴)