دانلود کتاب در قلمرو سکوت


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب در قلمرو سکوت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب در قلمرو سکوت

کتاب در قلمرو سکوت، اثر شگفت‌انگیز وی جی اسواران، کتابی خردمندانه و پرقدرت است که به شما کمک مى‌کند تا دوباره به بهترین وجه وجود خودتان متصل شوید. همچنین رهنمودهاى دقیقى براى خواننده‌اى که به دنبال خرد و راهنماى عملى است، وجود دارد تا با استفاده از قدرت ذهن، با آهنگ تند تغییرات در قرن 21، هماهنگ شود.

بلندترین فریادها سکوت است. قلمرو سکوت، یک تمرین بازنگری یک ساعته است که به ما می‌آموزد که آرام باشیم و درون خودمان را کاوش نماییم. با تمرین ساده و مرتب قلمرو سکوت، به بصیرتی عمیق در مورد تمام کارهایمان دست می‌یابیم و قادر می‌شویم که کارهایی عظیم با زندگی‌مان بکنیم.

از وقتى که متولد مى‌شویم، هیاهوى مداومى در اطرافمان وجود دارد که تمام حواس ما را مورد تاخت و تاز قرار مى‌دهد و حتى وقتى که خواب هستیم، از شدت آن کم نمى‌گردد. آن هیاهو چنان ما را دربرمى‌گیرد که دیگر چیزى نمى‌شنویم. و حتى زمانى که متوقف مى‌شویم، هنوز مى‌توانیم هیاهو را بشنویم نه سکوت را.

ما چه در زمان آسایش و نیکبختى و چه در زمان وحشت و یا افسردگى، به دنبال آرامش هستیم. اما در میان فعالیت‌هاى پرتب و تاب ذهن بشرى به دنبال آن مى‌گردیم که کاملاً بى‌فایده است. نوع بشرطى چهارصد سال گذشته به سوى تکامل حرکت کرده است.

بشر در خلق ابزار شادمانى و خرسندى براى حواس خودش کاملاً موفق بوده اما چون این‌ها بسیار سطحى خلق شده‌اند، نه واقعى هستند ونه دائمى. ما حواس خودمان را به بزمى از صف بى‌پایان اسباب‌بازى‌هاى جدید، صحنه‌هاى جدید و شادى‌هاى جدید مى‌بریم اما ندرتا به یک لحظه آرامش واقعى دست مى‌یابیم. بنابراین یکى از ارزشمندترین چیزهایى که ما به دنبالش هستیم آرامش و صفا و در نهایت، سکوت است.

فرآیند قرار گرفتن در قلمرو سکوت، ما را به سکوت درونى‌مان راهنمایى مى‌کند. این فرآیند به عمق دوران کهن سفر مى‌کند. این آرامش به موقعیت‌ها یا شرایط خارجى بستگى ندارد. مردان بزرگ آن را حتى در میان میدان جنگ، در درون خودشان یافته‌اند و حتى در میان غُل و زنجیر از لذت آزادى آن بهره‌مند شده‌اند.

قلمرو سکوت اگر به درستى مورد تمرین قرار بگیرد، یک ابزار بسیار قدرتمند است. این کتاب به هیچ مذهب بخصوصى وابستگى ندارد و تقریبا توسط تمام ادیان و مذاهب دنیا مورد تمرین و قبول واقع شده است. شما در سکوت، وجود درونى خود را پیدا مى‌کنید.

کتاب در قلمرو سکوت (In the sphere of silence) به شما کمک مى‌کند که سکوت درونى‌تان را بیابید. در آن صورت شاید بتوانید آرامش و هماهنگى بیرونى را نیز پیدا کنید. در این فرآیند، با قرار گرفتن در قلمرو سکوت، عدم تعادل و ناهماهنگى‌هایى که در درون همه ما وجود دارد، مشخص مى‌گردد و این باعث مى‌شود که بفهمیم واقعا باید چه‌کار کنیم. سرانجام بهتر مى‌فهمیم که چه‌کسى هستیم و چه هستیم و چرا این‌جا هستیم. و در نهایت به این درک مى‌رسیم که در آینده چگونه خواهیم بود.

در کتاب در قلمرو سکوت به جاى قاشق، از سطل استفاده کنید و قدرت ذهنتان را در کنترل بگیرید. همه ما پول و وقت زیادى را به رسیدگى به وضع جسم‌مان اختصاص مى‌دهیم ولى اگر کمى از آن وقت را به ذهن‌مان اختصاص بدهیم، چندین برابر منفعت خواهد داد. هیچ آدم زنده‌اى به خاطر نمى‌آورد که سقراط و کنفوسیوس یا شکسپیر یا باخ یا بتهوون چه شکلى بوده‌اند، اما کارى که آن‌ها و ذهن‌هایشان به انجام رساندند، چندین قرن را تحت‌تأثیر قرار داد.

این کتاب، بیش از هر چیز براى شما فرصتى است که دوباره خود را بیازمایید، که چه‌کسى هستید و چه‌کسى مى‌توانید باشید. در حقیقت، افکارى که شخصیت فعلى ما را ساخته‌اند، زندگى آینده ما را نیز خواهند ساخت.

قلمرو سکوت، حافظه کوتاه‌مدت شما را نیز مى‌سازد. هر قدر که حافظه کوتاه‌مدت شما هوشیارتر و تیزبین‌تر باشد، بهتر راهتان را در قلمرو مادى زندگى مى‌یابید و در آن پیش مى‌روید.

سرانجام این‌که، قلمرو سکوت، بین ما و خداوندى که در درون ماست، ارتباط برقرار مى‌کند. این یک جور تکرار نیست بلکه یک باور و شناخت عمیق است که به جز اراده خداوند، هیچ چیزى در این دنیا نمى‌تواند آن را تغییر بدهد.

قلمرو سکوت براى ذهن، مثل نور خورشید است براى گل نیلوفر آبى. همان‌طورى که گل نیلوفر آبى گلبرگ‌هایش را رو به نور خورشید مى‌گشاید، ذهن نیز در قلمرو سکوت، باز مى‌شود تا به آگاهى برسد و به خرد رهنمون گردد.

گفته شده که بعضى انسان‌ها شب‌ها در فضایى غبارآلود رؤیاهایى مى‌بینند که این‌ها از تیره شدن ذهنشان ناشى مى‌شود. اما آن‌هایى که با چشمان باز رؤیا مى‌بینند، به چیزهایى که در رؤیایشان دیده‌اند، دست مى‌یابند و دنیا را عوض مى‌کنند. مانند وى‌جى اسواران. وی جی اسواران (Vijay Eswaran) مردى است که به طور خستگى‌ناپذیرى به دنبال آموختن است و مى‌خواند و مى‌خواند ... و مثل هیچکس دیگر نیست. او به عنوان رهبر تشکیلاتش آن‌قدر روى این هدف عالى تأکید مى‌کند که آن را وارد قلب و مغز و تمام رگ‌ها و تک‌تک سلول‌هاى بدن کسانى مى‌کند که براى او و با او کار مى‌کنند. او کسى است که دنیا را تکان مى‌دهد. زندگى او و اصولى که با آن‌ها زندگى مى‌کند، همه را به هیجان مى‌آورد که به دنبال چیزى بروند که او مى‌گوید. چیزى که خوب و عظیم است.

فهرست مطالب

مقدمه مترجم
در تمجید از «در قلمرو سکوت»
در قلمرو سکوت
این دنیا جاى آدم‌هاى ترسو نیست
سخن آغازین
درباره نویسنده
پیشگفتار
معرفى
بخش اوّل
فصل 1: سکوت
فصل 2: قدیمى‌ترین متون مقدس
فصل 3: بزرگترین نبرد
فصل 4: دشمن درون
فصل 5: در جستجوى تعادل
فصل 6: به سوى عدم وابستگى
فصل 7: برترین
بخش دوم
فصل 8: فرآیند
فصل 9: وظیفه
فصل 10: آگاهى
فصل 11: دعا
بخش سوم 21 سؤال
سؤال 1 : خداوند در یک زندگى موفق چه نقشى بازى مى‌کند؟
سؤال 2 : چطور پیش مى‌روید؟
سؤال 3 : اگر یک روز قلمرو سکوت را فراموش کنید، چه مى‌شود؟
سؤال 4 : چرا آرامش ذهن براى یک زندگى موفق مهم است؟
سؤال 5 : کسى که قلمرو سکوت را تمرین مى‌کند چه قابلیت‌هایى دارد؟
سؤال 6 : وقتى که تمرین قلمرو سکوت را انجام مى‌دهیم، از چه چیزى باید بپرهیزیم؟
سؤال 7 : شما چه مدتى تمرین قلمرو سکوت را انجام داده‌اید؟
سؤال 8 : این کار، چطور زندگى شما را تغییر داد؟
سؤال 9 : چند رهبر موفق دیگر این تمرین را انجام داده‌اند؟
سؤال 10 : بعد از بیست و یک روز باید انتظار چه چیزى را داشته باشیم یا چه چیزى را تجربه کنیم؟
سؤال 11 : آیا شما مى‌گویید که قلمرو سکوت راز تضمین‌شده موفقیت است؟
سؤال 12 : تعریف شما از موفقیت چیست؟
سؤال 13 : آیا مى‌توانیم این کار را به طور جمعى انجام بدهیم؟
سؤال 14 : آیا این احتمال وجود دارد که عیب‌جویى جدى یا ضربه زدن به خودمان، عزت‌نفس ما را درهم بکوبد؟
سؤال 15 : چرا مردم قلمرو سکوت را رها مى‌کنند؟
سؤال 16 : آیا مى‌توان قلمرو سکوت را طور دیگرى انجام داد؟
سؤال 17 : این عادت چطور به ما کمک مى‌کند که پول بیشترى دربیاوریم؟
سؤال 18 : قلمرو سکوت چگونه مى‌تواند روى فرهنگ‌ها و مذاهب مختلف کار کند؟
سؤال 19 : چه مدتى باید قلمرو سکوت را تمرین کرد؟ آیا این تمرین براى تمام عمر است؟
سؤال 20 : نقش قلمرو سکوت در طرح اصلى (آفرینش خداوند) چیست؟ چه مقدار از طرح اصلى مربوط به خداوند و چه مقدار از آن مربوط به ما است؟
سؤال 21 : قلمرو سکوت چگونه روى کار و تجارت ما اثر مى‌گذارد؟

 ۲۱۶ صفحه، ۸۲۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-118109-2 

چاپ ۱۳۹۲: ۱۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب در قلمرو سکوت

برای دانلود کتاب در قلمرو سکوت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  در قلمرو سکوت
hadi kalantari
۱۳۹۶/۹/۱۰
کتاب فوق العادی هست. قدرت با خود در خلوت بودن و سکوت کردن بدون فکر کردن به چیزی رو آموزش میده. خیلی دنبال این کتاب بودم.
پریسا ستاری
۱۳۹۸/۷/۶
عالی .به زبان عامیانه ساده وسلیس در عین حال قابل فهم وکاربردی
masoud 8271
۱۳۹۷/۶/۲۸
کتابی برای رسیدن به آرامش
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)