دانلود کتاب دستنامه تشخیص و درمان بیماری‌های پوست، مو و زیبایی جباری و داودی برای دانشجویان پزشکی و پزشکان

عکس جلد کتاب دستنامه تشخیص و درمان بیماری‌های پوست، مو و زیبایی جباری و داودی برای دانشجویان پزشکی و پزشکان
قیمت:
۵۵۰۰۰ تومان - 16.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب دستنامه تشخیص و درمان بیماری‌های پوست، مو و زیبایی جباری و داودی برای دانشجویان پزشکی و پزشکان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب دستنامه تشخیص و درمان بیماری‌های پوست، مو و زیبایی جباری و داودی برای دانشجویان پزشکی و پزشکان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دستنامه تشخیص و درمان بیماری‌های پوست، مو و زیبایی جباری و داودی برای دانشجویان پزشکی و پزشکان

کتاب دستنامه تشخیص و درمان بیماری‌های پوست، مو و زیبایی جباری و داودی برای دانشجویان پزشکی و پزشکان نوشته‌ی علی جباری و مسعود داودی با هدف آشنا کردن شما با علائم و شیوه‌های مختلف درمان انواع بیماری‌های پوست و مو به رشته‌ی تحریر درآمده است.

کتاب حاضر ویرایش و تکمیل شده اثر پرفروش راهنمای بالینی درمان بیماری‌های پوست است که برای اولین بار در سال 1372 به چاپ رسید و تا کنون 73 هزار نسخه نسخه از آن منتشر شده است.

بیماری‌های پوستی یکی از شایع‌ترین دلایل مراجعه بیماران به مطب پزشکان عمومی و درمانگاه‌ها است؛ بنابراین آشنایی با درمان این بیماری‌ها، کمک زیادی به موفقیت شاغلین در این حرفه می‌کند. مجموعه‌ای که در دست دارید، روش‌های درمان یا کنترل اکثر بیماری‌های پوستی را به شما معرفی می‌کند و برای راهنمایی انترن‌ها و پزشکانی که مایل هستند در زمینه بیماری‌های پوست فعالیت و نسخه نویسی داشته باشند، تهیه شده است.

در کتاب دستنامه تشخیص و درمان بیماری‌های پوست، مو و زیبایی جباری و داودی برای دانشجویان پزشکی و پزشکان (Handbook of skin & hair care & cosmetic treatments) سعی شده مطالب به نحوی تدوین یابد که استفاده از آن بر بالین بیمار، در درمانگاه و مطب به راحتی و با صرف حداقل زمان ممکن باشد. همچنین از ذکر توضیحات مفصل در مورد اتولوژی، خصوصیت بیماری و یا کلیات درمانی خودداری و نکات کلیدی هر بیماری برشمرده شده است.

به بیان مسعود داودی، این کتاب به مطالبی نمی‌پردازد که باعث سردرگمی پزشک در نسخه نویسی زیبایی یا پاسخگویی به سؤالات بیماران می‌شود. همچنین برای سهولت استفاده بالینی و نسخه نویسی، بیماری‌ها به صورت گروهی مورد بحث قرار نگرفته‌اند و برای هر بیماری داروهای مورد استفاده آن به صورت جداگانه ذکر شده است.

کتاب دستنامه تشخیص و درمان بیماری‌های پوست، مو و زیبایی جباری و داودی برای دانشجویان پزشکی و پزشکان مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کلیه پزشکان و دانشجویان رشته تخصصی پوست و مو، مفید و کاربردی خواهد بود.

در بخشی از کتاب دستنامه تشخیص و درمان بیماری‌های پوست، مو و زیبایی جباری و داودی برای دانشجویان پزشکی و پزشکان می‌خوانیم:

آفتاب سوختگی شدید

عامل اصلی آن UVB است، افراد با پوست و موی روشن مستعدتر هستند. در تابستان بیشتر در کوهنوردان و شناگران دیده می‌شود. طی چند مرحله اتفاق می‌افتد. ابتدا اریتم اولیه طی چند دقیقه بروز و سپس ناپدید می‌شود و مجددا ایجاد و چند روز باقی می‌ماند (اریتم با درد و سوزش)، یا با ادامه تابش تغییر در نفوذپذیری عروق به وجود آمده و ادم و تاول بروز می‌کند (در موارد شدید به خصوص در اطفال و افراد مسن که به مدت طولانی سطح وسیعی از بدن در معرض تابش قرار گرفته است، با علائم عمومی تب و لرز، تهوع و استفراغ، سردرد و شوک بروز می‌کند)، پس از یک هفته پوسته پوسته شدن (تفلس) ظاهر می‌شود.

فهرست مطالب

1: نحوه برخورد و بررسى ضایعه پوستى (به طور خیلى خلاصه)
2: ساختمان پوست
3: اساس تشخیص و آناتومی‌ ضایعات پوستى
4: تشخیص بیمارى‌هاى پوستى
5: کلیات درمان
6: اشعه آفتاب و پوست
7: بیماری‌ها
8: تدابیر زیبایى Cosmetic Counseling
منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب دستنامه تشخیص و درمان بیماری‌های پوست، مو و زیبایی جباری و داودی برای دانشجویان پزشکی و پزشکان
نویسنده،
ناشر چاپیانتشارات تیمورزاده
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۵۸
زبانفارسی
شابک978-600-238-831-5
قیمت نسخه الکترونیک
۵۵۰۰۰ تومان - 16.99€
خرید کتاب الکترونیک
موضوع کتابکتاب‌های زیبایی، تخصص‌های پزشکی

نظرات کتاب دستنامه تشخیص و درمان بیماری‌های پوست، مو و زیبایی جباری و داودی برای دانشجویان پزشکی و پزشکان

Ahmad Mohamadi
۱۴۰۰/۱/۱۰
یک کتاب فوق العاده جامع و کاربردی و بدور از زیاده گویی برای پزشکان و دانشجویان پزشکی.
rose habib
۱۴۰۰/۱/۲۰
بسیار مفید تمام جواب‌هایی که نیاز هست بدونیم
مسعود مهرنیا
۱۳۹۹/۱۲/۱۲
بهترین کتاب پوست
مشاهده همه نظرات ۳