دانلود کتاب صوتی دلقک خصوصی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دلقک خصوصی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دلقک خصوصی

کتاب صوتی دلقک خصوصی رمانی جذاب و شنیدنی از جیمز فین گارنر، دربردارنده‌ی بازتابی طنزآمیز و خاکستری از آثار استادان قدیمی ژانر نوآر و به‌ گونه‌ای پایه‌گذار ژانر نوآر دلقکی است.

جیمز فین گارنر (James Finn Garner) که قبل از این اثر، معجزه طنز سیاه را در یکی از پرفروش‌‌های نیویورک تایمز با عنوان «قصه‌های از نظر سیاسی بی‌ضرر» به نمایش گذاشته بود، این بار با اثری جدید آمده است. ویژگی مهم آثار گارنر، طنز موجود در رمان‌های اوست که مسائل اجتماعی، فلسفی و اخلاقی را به‌ کمک آن ابراز می‌کند.

عنوان اصلی رمان دلقک خصوصی (Honk Honk My Darling) از یک فیلم جنایی با عنوان بمیر بمیر، عزیزم! (!Die Die, My Darling) محصول 1965 انگلستان گرفته شده، اما از آن جایی‌ که این بار فضای نوآر با مایه‌های طنز آمیخته شده و داستان از زاویه‌ی دید یک دلقک سیرک روایت می‌شود، عنوانی فراخور فضای رمان برایش برگزیدند.

«قصه‌های از نظر سیاسی بی‌ضرر»، اولین اثر ادبی گارنر بود و به مدت 65 هفته در فهرست پرفروش‌های نیویورک‌تایمز باقی ماند، و به بیش از 20 زبان من‌جمله فارسی ترجمه شد. این رمان طی مدت زمان کوتاهی تنها در ایالات متحده بیش از 2.5 میلیون نسخه فروش کرد. گارنر وقتی از زادگاهش به شیکاگو رفت، مدت زمانی در مشاغل گوناگون مانند نقاشی ساختمان، نانوایی، انبارداری، کیسه‌بوکس روابط عمومی در چند شرکت مختلف، و نهایتاً ویراستار فعالیت کرد.

در بخشی از کتاب صوتی دلقک خصوصی می‌شنویم:

وقتی فلمینگ سقوط کرد، باید اعتراف کنم جلوی خودم را گرفتم تا نرم روی صحنه و چند حرکت کمدی برای خنداندن جمعیت انجام بدهم. تو را به خدا یک وقت فکر نکنید من از آن دلقک‌های پست تماشاچی دزد هستم؛ نه. این وظیفه‌ای است که دلقک‌ها سالیان سال به دوش کشیده‌اند. هر بار هنرمندی آسیب می‌بیند یا به هر دلیل به نمایش گند می‌زند، وظیفه‌ی دلقک‌ها این است که بروند روی صحنه و حواس مردم را پرت کنند تا به احوال مجروح رسیدگی شود. نمایش به هیچ قیمت نباید متوقف شود؛ بنابراین دلقک‌ها برای فراری دادن افکار حاملِ درد و مرگ از ذهن تماشاچیان در خط مقدم‌اند.

فهرست مطالب

۳۸ دقیقه
بخش اول
۴۱ دقیقه
بخش دوم
۳۲ دقیقه
بخش سوم
۳۲ دقیقه
بخش چهارم
۴۰ دقیقه
بخش پنجم
۳۱ دقیقه
بخش ششم
۲۵ دقیقه
بخش هفتم
۳۷ دقیقه
بخش هشتم
۲۹ دقیقه
بخش نهم
۳۳ دقیقه
بخش دهم
۳۶ دقیقه
بخش یازدهم
۳۲ دقیقه
بخش دوازدهم
 ۶ ساعت و ۴۶ دقیقه، ۳۷۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی دلقک خصوصی

برای دانلود کتاب صوتی دلقک خصوصی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دلقک خصوصی
سیمین مستفشار
۱۳۹۸/۶/۱۳
هرگز این کتاب رو به کسی پیشنهاد نمیدهم
آزاده بیرانوند
۱۳۹۸/۲/۹
خدای من خیییلی باحاله
چرا همه اینقدر باحال کتاب نمینویسن
آزاده بیرانوند
۱۳۹۸/۲/۸
کتاب فوق العاده ای هست
یه کتاب معمایی و کمدی
جریان عالی
توصیف عالی
طنز عالی
راوی عالی
ب شدت پیشنهاد میشه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)