دانلود کتاب دموکراسی در همه جا

  • از: محمدرضا محمدی جرقویه ای
  • ۱۷۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب دموکراسی در همه جا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب دموکراسی در همه جا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دموکراسی در همه جا

کتاب دموکراسی در همه جا مجموعه چند داستان طنز است که با نگاهی دیگر به مسائل اجتماعی می نگرد، خواندن این کتاب حسب گزارش های موثق برای پوست خانم ها مفید بوده و یک شبه آقایان را ثروتمند نموده و بیماری های لاعلاج را یک شبه از بین می برد، و این امر مجرب است، اگر می پرسید علت آن چیست؟

پاسخ اینجانب این است که: " چون خنده بر هر درد بی درمان دواست"

نویسنده کتاب که در حال حاضر بیشتر در زمینه طنز حقوقی کار می کند، و به جرأت می توان وی را یکی از پیشگامان طنز حقوقی در کشور دانست و بررسی نوشته های وی در اینترنت و سایر رسانه ها این امر را به اثبات می رساند، در این کتاب داستانهای طنزی را به تصویر کشیده که خواننده می تواند آن ها را در محافل و اجتماهات به نام خودش تعریف کند و باعث ادخال سرور گردیده و دیگران فکر کنند آن وقایع بر گوینده گذشته است.

 ۶۶ صفحه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۸۲، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب دموکراسی در همه جا

برای دانلود کتاب دموکراسی در همه جا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دموکراسی در همه جا
مصطفی گلی
۱۳۹۶/۴/۹
آقای محمدی از قضات خوش قریحه دادگستری هستند که قبلا در مجله حقوقی کانون وکلای اصفهان هم قلم می زدند و از اخلاق و متانت بسیار بالایی در برخورد با ارباب رجوع برخوردار هستند. امیدوارم به نویسندگیشون ادامه بدن و در کارشون موفق باشن.
طوبی غفوری
۱۳۹۴/۱۱/۱۹
خوب بود.از 2تای آخری خیلی خوشم اومد.حسابی خندیدم.همیشه لبتان خندان نویسنده ی عزیز.
زهرا قاسمی
۱۳۹۴/۱۲/۱۵
هم استاد خوبی هستن هم نویسنده خوبی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۲۱)